• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Lion Döner Pide ve Lahmacun

firma adresi

Adres :

İbni Sina Mahallesı 190011 Nolu Cadde Başak Evler Sitesi D Blok No : 1-dd Gaziantep » Şahinbey
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Aslan
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Gaziantep/Şahinbey’de bulunan ve birmilyonnokta.com üyesi olan Lion Döner Pide ve Lahmacun restoranımıza hoş geldiniz. Lion Döner Pide ve Lahmacun olarak müşterilerimizi Gaziantep'in zengin mutfak mirasına taşıyan otantik lezzetler sunmaktan gurur duyuyoruz.

Hikayemiz kaliteye olan bağlılık ve geleneksel Türk mutfağına duyulan tutkuyla başladı. Malzemelerin seçiminden hazırlama tekniklerine kadar yemeklerimizin her yönü, zamansız geleneklere ve detaylara gösterilen titiz ilgiye dayanmaktadır. En taze, yüksek kaliteli etleri tedarik ediyor ve sulu, lezzetli ve gerçekten dayanılmaz, iştah açıcı Döner kebaplar yaratmak için bunları aromatik baharat karışımıyla birleştiriyoruz.

Ancak menümüz bununla sınırlı değil. Uzman şef ekibimiz ayrıca geleneksel taş fırınlarımızda mükemmel bir şekilde pişirilen kıyma, sebze ve baharatların lezzetli karışımıyla kaplanmış ince ve çıtır Lahmacunlarımızı da hazırlamaktadır. Tabi ki yemek seçeneklerimiz sadece bu ikisi ile sınırlı değil. Geniş yiyecek menümüzü inceleyerek kendi damak zevkinize uygun tadı bulabilirsiniz.

Pide ve Lahmacun restoranımızda harika bir yemek deneyiminin olağanüstü yemeklerin ötesine geçtiğine inanıyoruz. Sıcak ve davetkar atmosferimiz, özenli personelimiz ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığımız, her ziyaretinizi unutulmaz kılar. İşte bu yüzden Gaziantep yemek restoranları arasında alanının en iyisi Lion Döner Pide ve Lahmacun restoranıdır.

İnternet sayfamızda iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Unutulmaz bir lezzet yolculuğu için bize katılın, Gaziantep'in otantik lezzetlerini sizinle paylaşalım. Size hizmet etmeyi ve mutfak keyfi anları yaratmayı dört gözle bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR