• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Liya Yapı&dekorasyon

Adres :

Menenen Ptt Karşısı Belediye Dükkanları No: 9 Menenem İzmir İzmir » Menemen

Sektör :

Yetkili Kişi :

Taylan Görceğiz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

tgorcegiz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 812 33 93

Whatsapp 2:

0 (536) 812 33 93

Liya Yapı&DekorasyonTakım ruhu ile çalışarak önemli işlere imza atan personelimiz, firmamızı ileriye taşıyacak en önemli kaynağımızdır. Müşterilerimiz tarafından kalite ve güvenilirlik kavramlarıyla bir arada anılan firmamız bu başarısını geçmişten gelen amatör ruha ait değerleri modern teknoloji ile harmanlamasına ve gerek personel gerekse malzeme seçimindeki titizliğine borçludur.

Müşterilerimizin eksiksiz bir şekilde ihtiyaçlarının karşılanması neticesinde de müşterilerimizin firmamız için sahip olduğu güven duygusunda büyük ölçüde bir artış yaşanmakta ve sürekli olarak hizmetlerimiz için firmamızı tercih etmeye devam etmeleri sağlanabilmektedir. Bu sayede firmamızı sürekli olarak her geçen sene büyük işler yapmakta olan ve daha da büyüyen bir firma konumuna getirebilmekteyiz. Siz de hizmetlerinizin tam manası ile karşılanabilmesi ve ihtiyaçlarınızın eksiksiz bir şekilde muhatap bularak giderilebilmesi için firmamızı tercih edebilirsiniz.
Sürekli ve yenilikçi tarzı ile kesintisiz olarak faaliyet gösteren Liya Yapı&dekorasyon firmamız, saygılı ve ahlaklı düşüncesinden ödün vermemektedir. Olaylara karşı taraftan bakmayı alışkanlık haline getirmek ve hizmetlerin sağlam temeller ile kurulması için hizmet alanlarımızı genişletmekteyiz. Sektörde kalıcı ve yapıcı çözümler sunabilmek adına, deneyimli çalışan kadromuzu diri tutmak ve çalışan personellerimizin tüm güvenliğini sağlamaya gayret göstermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR