• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Lokkum Et Evi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Melek Kamsız - Aydın Kamsız

  • firma fb
  • firma instagram

Et, insan sağlığı açısından en önemli besin kaynakları arasında yer alır. Kırmızı et içerisinde esansiyel amino grup asit içeren protein, demir ve çinko yönünden oldukça zengindir. Tükettiğimiz gıdalardan alınan demirin sindirilmesinde yardımcıdır. Bundan dolayı toplumumuzda görülen beslenme yetersizliklerini büyük ölçüde azaltmaktadır. Et en değerli hayvansal protein kaynağıdır. Kan yapıcı ve kansızlığı önleyici özelliği vardır. Vücut direncini artırır. Bedeni güçlü ve zinde tutar. İnsan vücuduna ve sağlığına yararlarını düşündüğümüzde sizlere güvenilir bir marka sunarak arkanızda duruyoruz.

Lokkum Et Evi helal kesim standartlarına uygun olarak hazırlanan et ve et ürünlerimizi, gezen tavuk sertifikamızla satışa sunduğumuz tavuklarımızı ve şişlerimizi güvenle tüketebilirsiniz. Aileniz, çocuklarınız ve sevdiklerinizle arkanıza bakmadan tadıyla, kokusuyla, lezzetiyle ve yumuşaklığı ile sunabilirsiniz.

Et ve et ürünlerinin en tazesini, kalitelisini ve sağlıklısını bulabileceğiniz Lokkum Et Evine siz değerli müşterilerimizi bekleriz. Geniş ürün yelpazemizde sadece et ürünleri değil tavuk, yumurta, çöp şiş, kasap köfte, kuzu incik, sucuk çeşitlerimizle sizlere sınırsız hizmet vermekteyiz. Firma politikamız, en taze ve en doğal et ve et ürünlerini sizlerle buluşturmaktır. Eskişehir/ Odunpazarında bulunan Et evimiz de güler yüzü, müşteri memnuniyeti önem arz eden ve hijyene önem veren satış personellerimiz ile sizleri bekleriz

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR