• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lr Bağımsız İş Ortağı Barış Kara

Sektör :

Yetkili Kişi :

Barış Kara

Katalogdan satış fiyatı en az 120 TL olacak şekilde ürün seçerseniz, bunlar size en az 85 TL’ye gelir. Alacağınız ürünlerin geliş fiyatı ne tuttuysa, onu ödersiniz. Katalogdan hesaplama yapacaksınız ürünleri seçin, toplam fiyatı en son 1.4’e bölün, geliş fiyatını bulursunuz.

Ödeme yöntemleri:

Kapıda nakit (+5 TL kapıda ödeme işlem ücreti) Kapıda kredi kartı (taksit yok, +5 TL kapıda ödeme işlem ücreti) EFT / Havale (Şirket hesabına para transferi yapılması ve dekontun üye başvuru formuyla birlikte yollanması gerekir. Şirket merkezine kredi kartı (Şirket kişiyi 444 12 61’den arar, kart bilgilerini telefonda ister ve ödemeyi alır. Kart bilgileri şirkette saklanmaz. Diğer paketlerde aynı şekilde uygulanır. Ürünlerin toplam puan değeri (pw) 200’ü geçerse anlaşmalı bankaların kredi kartlarına en az 3 taksit yapılır.) Online kayıt formunda online kredi kartı ile ödeme. (Kişinin kart bilgileri istenir, iş ortağı online kayıt formu doldururken kart bilgileri girilerek ödeme yapılır. VADE FARKI ödenerek 9 taksite kadar ödeme yapılabilir.)

Hazır pakettir, içerisindeki ürünler değiştirilemez. Ürünlerin katalog fiyatı toplamda 280 TL’dir. 70 TL değerinde 34 parfüm numunesi de hediye gelir. Yanına istenirse başka ürün de eklenebilir.

Ödeme yöntemleri:

Kapıda nakit (+5 TL kapıda ödeme işlem ücreti) Kapıda kredi kartı (taksit yok, +5 TL kapıda ödeme işlem ücreti) EFT / Havale (Şirket hesabına para transferi yapılması ve dekontun üye başvuru formuyla birlikte yollanması gerekir.) Şirket merkezine kredi kartı (Eklenler ürünlerler birlikte puan toplamı 200 pw’yi geçerse, anlaşmalı bankaların kredi kartlarına en az 3 taksit yapılır.) Şirket merkezine kredi kartı (Eklenler ürünlerler birlikte puan toplamı 200 pw’yi geçerse, anlaşmalı bankaların kredi kartlarına en az 3 taksit yapılır.)
# Online kayıt formunda online kredi kartı ile ödeme. (Kişinin kart bilgileri istenir, iş ortağı online kayıt formu doldururken kart bilgileri girilerek ödeme yapılır. VADE FARKI ödenerek 9 taksite kadar ödeme yapılabilir.)

Hazır pakettir, içerisindeki ürünler değiştirilemez. Ürünlerin katalog fiyatı toplamda 539,80 TL’dir. 70 TL değerinde 34 parfüm numunesi de hediye gelir. Yanına isternirse başka ürün de eklenebilir.

Ödeme yöntemleri:

EFT / Havale Şirket merkezine kredi kartı (Anlaşmalı bankaların kredi kartlarına en az 3 taksit yapılır.) Online kayıt formunda online kredi kartı ile ödeme. (Kişinin kart bilgileri istenir, iş ortağı online kayıt formu doldururken kart bilgileri girilerek ödeme yapılır. VADE FARKI ödenerek 9 taksite kadar ödeme yapılabilir.)

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR