• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Lucinda Gelinlik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Lucinda Styling

  • firma fb
  • firma instagram

Genç kızların hayallerini süsleyen en güzel günlerden biri olan düğün günü, beyaz gelinliğin giyildiği en özel gün olarak unutulmaz olmalıdır. Bu özel gün için genç bayanların gelinlik tasarımlarının da özel bir şekilde yapılması veya satın alınan gelinliklerin hayalleri süsleyen modele sahip olması gerekir. Çok yüksek özen gösterilen gelinlik, nişan kıyafeti, tuvalet ve bindallı gibi giyim ürünlerinde çalışmaların da özenle yapılması gerekir. Bu nedenle Lucinda Gelinlik olarak Antalya Muratpaşa ilçesinde sizlere özenle ve nitelikli bir hizmet sunuyoruz.

Lucinda Gelinlik olarak yıllardır sunduğumuz hizmetler sayesinde Antalya giyim sektöründe en özel işletmelerden biri olmayı başarıyoruz. Günümüze kadar yüzlerce genç ve güzel gelinimiz için hazırladığımız gelinlik tasarımları, nişanlık tasarımları, tuvalet, abiye kıyafet ve bindallı tasarımları sayesinde en özel günlerini keyifli bir şekilde tamamlamalarını sağladık. Genç veya yetişkin her yaştan kadın için gelinlik tasarımları gerçekleştirmesi ile birlikte gelin çiçeği ve duvak tasarımları gibi noktalarda da özgün çalışmalarımız yer alıyor.

Firmamız hem modern ve klasik tasarımlar hem de muhafazakar gelinlik tasarımı gibi her noktada hizmet vermek ile birlikte hem tasarım hem satış hem de kiralama gibi hizmetler sağlamaktadır. Her müşterimiz bütçesine uygun bir şekilde düğün hazırlıkları gerçekleştirirken firmamız üzerinden istediği hizmetleri alabilir. Bir klasik olarak seçilen küçük çocuklara gelinlik giydirilmesi gibi noktalarda da çocuk gelinlik tasarımları ve satışı firmamız tarafından sağlanmaktadır. Özgün modellerin sunulması ve uygun fiyatlar ile firmamız öncelikli tercihlerden birini oluşturmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR