• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Malatya Antik Cafe

Sektör :

Yetkili Kişi :

İzzettin Kahveci

Kayısısı ile ün salan cennet şehir Malatya da restaurant hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. restaurant olarak bizim için en önemli unsur müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizin gönlünde taht kurduk. Müşteri memnuniyetinin yanı sıra mutluluğunu da düşünerek belirlediğimiz hedefler doğrultusunda hızla ilerlemeye devam ediyoruz. Restaurantımız da alanında gerekli eğitimleri alarak tamamlayan ve tecrübeleri ile de sabitleyen personelimiz sizlere en kaliteli hizmeti vermek için yoğun şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Gıda sektörü bilindiği üzere kalite ve güvenilir hizmet anlayışı üzerine gelişip ilerlemekte.

Mükemmel konumu ve birbirinden lezzetli tatları ile en kaliteli hizmeti sunmayı amaç ediniyoruz. Özel günlerinizin de bir numaralı tanığı olarak kusursuz organizasyonlarımız ile gönlünüzde taht kuruyoruz. Diğer mekânlardan farklı olarak yoğun, gergin, sıkıcı günlerinizin ardından, sizlere huzurlu ve derin bir nefes alacağınız mekân vaat ediyoruz.

Malatya restaurant sektöründe kendimize o kadar güveniyoruz ki, tercihiniz neticesinde pişman olmayacağınıza eminiz. Sağlık açısından son derece hijyenik mutfağımızda, yemeklerimiz isteğiniz doğrultusunda pişiriliyor. Güler yüzlü, deneyimli ve profesyonel ekibimiz sizleri mutlu etmek için her ayrıntıya dikkat ediyor. Leziz yemek çeşitlerimizin yanı sıra Türk mutfağında yer alan en zengin meze çeşitlerini de sizlerin önüne seriyoruz. Ayrıca sizler için özel olarak ürettiğimiz birbirinden lezzetli tatlı ve pasta çeşitlerimiz ile de damağınızı tatlandıracağımıza eminiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR