• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Mangalcı Vedat Usta

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Vedat Şener

reklam logosu
  • firma instagram

Mangalcı Vedat Usta Eskişehir’de hizmet vermekte olan ve birmilyonnokta.com bünyesinde yer alan firmalardan biridir. Geleneksel ve vazgeçilmez lezzetlerin başında gelen mangal çeşitleri, işletmemiz sayesinde yeni bir anlam kazanıyor. Eskişehir fast food alanında yeniliklerin öncülüğünü üstlenen şirketimiz, diğer firmalara örnek olacak cinsten çalışmalar yapmayı sürdürüyor.

Mütevazı işletmemizde siz değerli müşterilerimize birçok farklı çeşidi farklı alternatiflerle sunmaya çalışıyoruz. Bu doğrultuda menümüzde kebap çeşitleri, şiş çeşitleri, köfte, pirzola ve çorba çeşitleri başta olmak üzere birçok lezzete yer veriyoruz. Sizlerin damak zevkine doğru biçimde hitap etmek bizim için oldukça değerli ve önemlidir. Bu sebeple de tüm yemeklerin hazırlanma aşamasında geleneksel ve orijinal yöntemlere bağlı kalıyoruz.

Sizlere hijyenik ortamlarda ürettiğimiz ve sunduğumuz tüm ürünler profesyonel aşçılarımız tarafından itina ile hazırlanır. Bu şekilde her lokmada aynı lezzeti katlayarak hissetmek mümkündür. Aynı zamanda birçok popüler fast food çeşidine de firmamız sayesinde ulaşabilirsiniz. Her zaman sektörde en iyisi olmayı hedefleyen firmamız, yeniliklere açık çalışma tarzını genişletmeye devam etmektedir.

Firmamız sizlere kaliteli bir hizmet süreci sunarak memnuniyetinizi doğru biçimde sağlamayı hedeflemektedir. Yeme içme sektöründe oldukça temkinli sürdürdüğümüz bu anlayış sayesinde oldukça farklı ve geniş kesimlere ulaşmayı başarmış durumdayız. Sizler de geleneksel lezzetlerimizi, alanında profesyonel bir firmadan tatmak isterseniz, işletmemizde sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Aynı zamanda paket servis sunmaya da devam etmekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR