• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Marka Kebap Restaurant

Adres :

Turgut Özal Mahallesi 2164 Caddesi No: 18/57 Batıkent / Ankara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özkan Küçükkılıç

E-Posta Adresi :

markakebaprestaurant@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 292 80 19

Whatsapp 2:

0 (552) 255 82 55

Gıda sektörü çok büyük bir öneme sahip olan ve sürekli olarak genişlemeye devam eden önemli bir hizmet sektörüdür. Ancak bu sektörde kötü niyetli kişilerce sağlık hiçe sayılarak kalitelisiz hizmetler verilmektedir. Bu konuda içiniz rahat bir şekilde hizmet alabilmek için güvenilir, kaliteli, şeffaf, taze ve lezzetli ürünleri ile hizmet veren kurumlara gereksinim vardır. Bizlerde Cadde Coşkun Kebap olarak yöresel lezzetlerimiz ve kültürel lezzetlerimiz ile sizlere kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Cadde Coşkun Kebap olarak Ankara ilinin Yenimahalle ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyan verdiğimiz kaliteli, profesyonel, lezzetli ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetler neticesinde Ankara restaurant sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum yapısı haline gelmiş bulunmaktayız. Geldiğimiz bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek standartlı hizmetler verilmesi adına bizler sizlere gerekli olan kaliteli ve profesyonel hizmetleri vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlere kebap çeşitlerimiz, pide çeşitlerimiz, çorba türlerimiz, serpme kahvaltı ve normal kahvaltı hizmetlerimiz ile kaliteli ve profesyonel hizmetler vermeye çalışmaktayız. Bu hizmetleri sizlere sunarken steril ve temiz bir çevre koşulu oluşturmakta ve bu koşullar altında güvenli hizmetler vermekteyiz. İşletmemizin yakın çevresinde alo paket servis hizmetimiz mevcuttur. Alanında uzman, uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü çalışan arkadaşlarımızdan sizlerde hizmet almak isterseniz, gönül rahatlığı ile kurumumuzu tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR