• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Mars Mobilya

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hakan Burçak

  • firma instagram

Mobilyalar ev, iş yerleri ya da çeşitli alanlarda kullanılarak yaşamı kolaylaştırmaktadır. Koltuk takımından yemek odasına kadar mobilya çeşitleri çok fazladır. Her evinde ihtiyacı olan mobilyalarda bellidir. Salon için oturma takımı, yemek takımı, televizyon üniteleri; odalarda baza, gardıroplar kullanılmaktadır. Her bir mobilyanın özelliği ve kullanıldıkları yerler farklı olmaktadır.

Kayseri Mars Mobilya olarak sizlerin aradığınız mobilyaları bulmanıza yardımcı olmaktayız. Sizlerin hayal ettiği şekilde bir ev dekore edebilmeniz ya da oda dekore edebilmeniz seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Mobilyalarımızda hem model hem de renk seçenekleri ile aradığınız mobilyaları çok kısa bir süre içinde bulabilirsiniz. Tasarım mobilyalarımız ile evinize yeni bir hava kazandırabilirsiniz.

Oturma odası grupları, başlıklı baza, sehpa modelleri, genç odası modelleri, yemek odası modelleri, misafir odası modellerimiz bulunmaktadır. Bunların yanında gardırop satışı hizmetimizde vardır.

Yeni evleneceksiniz, evinizi yeniden dekore etmek isteyen ya da iş yeri için mobilya arayan herkese hitap eden ürünler bakımından oldukça zengindir. İnsan sağlığına uygun malzemelerden üretilmektedir. Kaliteli ve güvenilir malzemelerden yapılan mobilyalarımız oldukça rahat ve kullanışlıdır.

Her yaştan insana hitap eden mobilya seçeneklerimiz ile çok kısa bir süre içinde istediğiniz dekorasyonu tamamlayabilirsiniz. Bunun için mağaza mağaza gezip modellere bakmanıza gerek yoktur.

Bir ev, iş yeri ya da eşyaların kullanıldığı yerlerde mobilya tasarımları çok önemlidir. Yapıldığı malzeme kadar görüntüsü ile bulundukları yere bir ruh kazandırmaktadır. Sizlere en üst seviyede hizmet verebilmek ve aradığınız mobilyaları bulabilmeniz için hayal gücünün sınırlarını zorluyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR