• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mars Motors

Sektör :

Yetkili Kişi :

Volkan Pozan - Bahadır Sağlam

Mars Motors olarak İstanbul’da sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. İstanbul oto galeri alanında hizmet veren firmamız Mars Motors olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Firmamızın sunduğu hizmetler ulaşım amacı ile kullanılan ve neredeyse her insanın kullandığı olduğu araçlar üzerinedir. Bu araçlar üzerine alım ve satım işlemleri sunmaktayız. Alım ve satımını yaptığımız araçlarımızda müşterilerimizin isteğine ve ihtiyacına yönelik olarak araç sunarak olabilecek en memnun şekilde firmamızdan ayrılmamızı sağlamaktayız.

Firmamızın sunduğu ilk hizmet olan araç alım hizmetidir. Bu alanda sahip olduğunuz aracınızı satmak istediğiniz taktirde devreye girmekteyiz. Bu hizmetimiz ile birlikte araçlarınızı sahip olduğu değere göre satın almaktayız. Araç satma işlemleri çok uzun sürebilmesine rağmen firmamız kurumsal bir firma olduğu için direkt olarak araç değeri karşılayarak resmi evrakları tamamlamakta ve en kısa sürede aracınızı maddi değerine çevirmenizi sağlamaktayız. Bu alandaki hizmetimizi noter huzurda gerçekleştirerek de güvenli bir şekilde işlemleri tamamlamaktayız.

Diğer bir önemli hizmeti ise araç satış hizmetidir. Bu alanda da sizlere 2.el araç satışı yapmaktayız. Birçok farklı türde aracı sunan firmamız kendinize en uygun olan türde aracı seçmenizi bu hizmetimizde sağlamaktayız. Firmamız sunduğu araçların sahip olduğu avantaj ve dezavantajları dikkatli şekilde sunarak kendinize en uygun olan araca sahip olmanızı hedeflemekteyiz. Firmamız tüm alım ve satım hizmetlerinde de her türden araç markasını değerlendirerek geniş bir ürün skalasını sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR