• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Maryco Cafe Restaurant

firma adresi

Adres :

Barış Mahallesi Kır Sokak Makyol Yaşam Sitesi B / 4 Blok No : 85 İstanbul » Beylikdüzü
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Marya Alizadeh
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (543) 224 06 72
firma wp

Whatsapp 2:

0 (532) 428 30 37

reklam logosu
  • firma instagram

Birbirinden eşsiz lezzetli yiyecek ve içecekleri sizlerle buluşturan Maryco Cafe Restaurant diğer kaliteli firmalar gibi birmilyonnokta.com sitesi üyelerindendir. Herkesin damak zevkine hitap edecek farklı muhteşem lezzetlerimizle restaurantımıza sizleri bekliyoruz. Sevdiklerinizle eğlenceli anların tadını çıkarmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hem lezzetlerimizin tadına bakacak hem de mutlu vakit geçireceksiniz. Hizmetimizden ve yemeklerimizin lezzetlerinden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

İstanbul restaurant alanında eğlenceli ve lezzetli hizmetimizle aradığınız kaliteli hizmeti sunuyoruz. Restaurantımız sizlerin rahat edeceği şekilde oluşturulmuştur. Sizlerin konforunu önemseyerek her bir detayı dikkatle düşünüyoruz. Çalışanlarımız enerjili, güler yüzlü ve iletişim beceresi yüksek kişilerden oluşmaktadır. Hizmet sırasında sizleri mağdur etmemek adına profesyonel bir şekilde sizlerle iletişim kuruyoruz.

Yiyecek ve içeceklerimiz alanında tecrübeli aşçılarımız tarafından hazırlanmaktadır. Taze ve sağlıklı ürünlerden hazırlanan yemeklerimizin lezzetlerinin sizlerde farkına varacaksınız. Hijyen kuralları çerçevesinde hazırlanan çeşitlerimizle sağlığınızı da korumaya kararlıyız.

Kahve çeşitlerinden çaya, makarnadan pizza çeşitlerine, farklı tatlı ve içecekler, köfteden patatese, hamburger ve salata çeşitleri, et ve tavuk ürünleri, kahvaltılık menülerine kadar herkesin damak zevkine hitap edecek çeşitlerimizle sizleri bekliyoruz. Görsel sunumlarına da dikkat ederek servis hizmetlerimizi de çok önemsiyoruz. Maryco Cafe Restaurant olarak verdiğimiz lezzetli hizmetlerimizle herkesin tek tercih ettiği adres olmaya devam ediyoruz. Kendimizi sürekli geliştirerek siz değerli müşterilerimize farklı lezzetli çeşitleri buluşturmak için çalışıyoruz. Piyasa altındaki fiyatlarımızla herkese lezzetli yemek ve içeceklerimizi buluşturmaya devam edeceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR