• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Masaj Uzmanı Bayan Masöz

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Leyla Kaya

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde sizlere hizmet vermekte olan Masaj Uzmanı Bayan Masöz olarak bizler deneyimli masöz kadromuzla birlikte sizleri rahatlatacak olan masaj hizmetini vermeye devam ediyoruz. Yıllardır masöz olarak faaliyet göstermiş olan kadromuzun usta masözleri tarafından sizlerin talebi olan özel masajları da sunabiliyoruz. Bunlar arasında yer alan medikal masajlardan klasik masajlara, omuz masajlarından bayanlara özel verilecek olan masajlara kadar her noktada taleplerinizi karşılayabilecek bir hizmetle sizleri buluşturuyoruz.

İstanbul hamam sauna ve masaj salonu sektörünün aranan kalitesini ve ustalığını bir arada bulabileceğiniz işletmemizde sizlere vücudunuzun masaj gerektiren, ağrıyan bölümlerine en uygun dokunuşlarda bulunabilecek masaj hizmetini verebiliyoruz. Kaslarda bulunan hücrelerin kendini yenilemesine yönelik olarak ortaya koyduğumuz çalışmaların tamamında masözlerimizin uzun yıllardan beri geleneksel bir şekilde yapılmakta olan masaj tekniklerini başarılı bir şekilde yansıtmasıyla sizlere hizmet vermesini de mümkün hale getiriyoruz.

Vücudun yorgun düştüğü durumlarda veya psikolojik olarak kişilerin kendini iyi hissetmediği hallerde yapılması halinde son derece etkili bir yenilenme sürecini başlatan masajlarda sizlerin durumlarına en uygun yöntemlerle masajlardan sonuç almanızı da mümkün hale getiriyoruz. Tamamen sizin isteklerinize uygun şekilde sayısı yüzlerle ifade edilen çok sayıda masaj tekniğine hakim masözlerimiz tarafından uygulanan masajlarla sizlerin işletmemizden dinlenmiş ve mutlu ayrılmanızı da sağlıyoruz. Her biri dünyanın farklı bölgelerinde uygulanan masajlar konusunda bilgili ve deneyimli masözlerimizle sizin onayınız dahilinde hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR