• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mastar Av Bayii

Adres :

Mustafa Paşa Mahallesi Ali Rıza Septioğlu Bulvarı No: 10/a Elazığ Merkez Elazığ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Atalı

E-Posta Adresi :

xxmurat13@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 238 61 46

Whatsapp 2:

0 (538) 238 61 46

Mastar Av Bayii

Av yeleği, misine cesitleri, olta makasları, ekip çantası, av fişekleri, ses mermileri, havai fişek, volkan, meşale, fener çesitleri, av çakısı, cep çakısı ve av malzemeleri olarak Elazığ Merkez de hizmet vermekteyiz.

Mastar Av Bayiiolarak misyonumuz, sektör üzerinde kaliteli hizmetler sunabilmek ve aynı zamanda da, bu alanda kendimizi her geçen gün daha da geliştirmektir. Müşteri ve ziyaretçilerimizin bizlerden memnun kalmalarını benimseyerek, herkese hakkı ile eşit derece de davrandığımızı gösterebilmek temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır. Ürün ve malzemelerimizin sorunsuz ve kaliteli şekilde sunulması ve aynı zamanda da, ekibimizde yer alan çalışan kadromuzun da haklarını en iyi şekilde savunabilme gayreti içerisinde olmaktayız.

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek için kalite standartlarını her zaman bir üst seviyeye çıkartmak ile beraber firmamızın bünyesinde yer alan personelimiz ile kurmuş olduğumuz takım ruhunu gerek üretim kalitesinde gerekse firmamızın gülen yüzünde görebilirsiniz. Sizlerle birlikte daha güzel bir geleceğe uzanabilmek için çok çalışmayı düstur edinmiş olan, son derece kaliteli ve tecrübeli bir personel kadrosuyla yolumuza devam etmekteyiz.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR