• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Matador Detailing

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Alican Batmaz

  • firma instagram

Antalya Kepez’de birmilyonnokta.com üyesi olarak faaliyetlerine devam eden Matador Detailing firmamız araçlarına değer verenlerin vazgeçilmezidir. Araçlarınızın modeli ya da markası her ne olursa olsun sizin için değerlidir. Bizler bunun farkındayız ve en az sizler kadar araçlarınızı önemseyerek her türlü talebinizi en iyi şekilde karşılıyoruz.

Antalya oto aksesuar ve modifiye sektörünün öncülerinden birisi olarak önceliği daima müşteri memnuniyetine veriyoruz. Alacağınız hizmetten yüzde 100 memnun kalmanız adına bütün olanaklarımızı seferber ediyor, dünya standartlarında uygulamaları bölgemizde hayata geçiriyoruz.

Firma olarak kaliteden kesinlikle taviz vermiyoruz. En büyük zenginliğimiz olarak insan kaynaklarımızı görüyor, her biri alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, tecrübeli, kendini sürekli geliştiren ve özverili bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle sizleri dinliyor, anlıyor ve her ne gerekiyorsa eksiksiz şekilde karşınıza çıkarıyoruz.

Yaptığımız bütün uygulamalarda en iyi markaların en kaliteli ürünlerini kullanıyoruz. Bu sayede araçlarınıza herhangi bir olumsuz etki olmamasını, sonucun iyi ve uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Altyapımızı sürekli güncelliyor, en iyi markaların en kaliteli sistemlerini çalışmalarımızda kullanıyoruz. Araçlarınızın marka ya da modeli fark etmeksizin kalitelerini, konforlarını, estetiklerini ve karizmalarını arttıracak sonuçlara imza atıyoruz. Oto göçük düzeltme, oto yıkama, oto boya koruma, oto far parlatma, pasta cila uygulaması, seramik kaplama, kaporta boya işlemleri ve çok daha fazlasını yapıyoruz. Hızlı ve güvenli sonuçları uygun fiyat avantajlarıyla birleştiriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR