• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Matara Oto Kurtarma ( Sapanca Acil Oto Kurtarıcı )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Servet Okumuş

  • firma fb
  • firma instagram

Matara Oto Kurtarma Servisi dahil olduğu birmilyonnokta.com ailesi ile sesini, talihsizlik sonucu yolda kalan daha fazla araç şoförü ve yolcuya duyurarak sizlere ulaşmak için yedi gün yirmi dört saat hazır bulunmaktadır.

Tek başınıza veya yolcularınızla birlikte yolda kalıp da yola devam edemediğiniz noktalara, olabildiğince kısa sürede ulaşarak sizi ve aracınızı hem güvenle hem de sorunsuz bir şekilde yerine götürme motivasyonuyla her gün her saat yollara çıkmaya hazır bekliyoruz.

Özellikle Sakarya sakinleri, yolda kalmış otomobiliniz için artık telefonunuzun acil aranacaklar hafıza listesinde yer alacağımızı garanti ediyoruz. Tabi ki temennimiz her zaman emniyetli sürüş içerisinde ve sağlam aracınızla yolculuk etmenizden yanadır. Gelin görün ki hayat herhangi bir zamanda karşımıza beklenmedik durumlar çıkartabilir. Hava durumu şartları, bozuk yol, bakımı unutulmuş veya aksatılmış araçlar… Nedenleri bu durumlar gibi pek çok farklılık gösterse de sorun değil. Çünkü bu şartlarda biz size uzanan bir el olacağız.

Matara Oto Kurtarma Servisi olarak yol yardımı bizim için sadece iki kelimeden ibaret değildir. Yolda kalmış araçların sahiplerinin isteği doğrultusunda gitmek istedikleri araç tamir ve bakım servisine götürülmesini amaçlar. Matara Oto Kurtarma Servisi’nin sadece iletişim numarasına yapacağını bir aramadan sonra aracınız için ulaşılması için o haliyle şimdilik mümkün olmayan mesafeleri ulaşılabilir kılacağız.

Sakarya oto kurtarma Servet OKUMUŞ tarafından kurulmuş bir servis olup size güvenle uzatılan kurtarıcı bir eldir.

sapanca oto kurtarıcı,sapanca oto kurtarma,sapanca acil oto kurtarma,sapanca yol yardım,sapanca acil yol yardım,sapanca 7/24 yol yardım,sapanca uygun fiyatlı kurtarıcı,sapanca şehirler arası oto kurtarıcı,sapanca 7/24 oto kurtarıcı,sapanca oto kurtarıcı firması,sapanca oto çekici hizmeti,sapanca oto çekici firmaları,sapanca 7/24 oto çekici,sapanca şehir içi oto kurtarıcı,sapanca hasarlı araç taşımacılığı,

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR