• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mavi Torik Balık Restaurant

Adres :

Piyalepaşa Mahallesi İpekyolu Bulvarı No: 52 Gölcük Kocaeli Kocaeli » Gölcük

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Barış

E-Posta Adresi :

farihbari@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 276 52 04

Whatsapp 2:

0 (532) 276 52 04

Whatsapp 3:

0 (553) 620 22 47

Firmaya Mesaj Gönder

Mavi Torik Balık Restaurant

Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz Mavi Torik Balık Restaurantailesi temelde güven prensibine dayanmaktadır. Müşterilerimiz olmadan inşa edemeyeceğimiz bu aileyi oluşturmak firmamız için oldukça uzun yıllara mal olmuş olabilir. Ancak firmamız gelmiş olduğu yerden oldukça memnun ve mesut bir şekilde hizmetlerine devam etmekte Mavi Torik Balık Restaurantailesini koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Değerlerimizin başında karşılıklı güven gelmesi sebebi ile tamamen şeffaf bir şekilde hizmetlerimiz müşterilerimize karşı gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde müşterilerimiz istemiş oldukları ihtiyaçlarının karşılanma aşamalarını adım adım takip edebilme imkanına kavuşmakta ve bu aşamalarda neredeyse gerçekleştirilen tüm harcamalara kadar her türlü bilgiyi elde edebilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin firmamıza ve hizmetlerine karşı tam manası ile bir güven beslemesinin önü açılabilmektedir. Müşterilerimizin tam manası ile güveni sayesinde firmamız bugünlerine gelebilmekte ve Türkiye’nin önder firması konumunu elde edebilmektedir.
Ana hedefimiz olan balık sektöründe daha güçlü bir noktada bulunarak her gün daha fazla müşteriye ulaşabilmek ve hem bireysel müşterilerimiz hem de kurumsal müşterilerimiz için en iyi oluşturabilmek adına personellerimizin eğitim çalışmalarından tesislerimizin gelişimine kadar her noktaya yüksek dikkat gösteriyoruz. Sürekli bir şekilde profesyonelleri bünyemize kazandırabilmek adına insan kaynakları konusunda da hassas bir şekilde yaklaşım sergileyerek doğru personelleri seçmeye özen gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR