• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mayhoş Kahvaltı Evi Et Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yeşim Şen

Günün en önemli öğünleri arasında olan kahvaltı çoğu insanın vazgeçilmezidir. Güzel bir kahvaltı ile keyfi yerine gelmeyen, kendini daha canlı hissetmeyen yoktur. Tabii ki bu geniş Türk mutfağımızda her öğünün kendine özel lezzetleri bulunmaktadır. Fakat her gönülde kahvaltının yeri ve tadı ayrıdır. Özellikle sevdikleri ile yapılan o mükellef kahvaltıların yeri ise apayrıdır.

Doğa ile iç içe olan, insanın sevdiklerinin yanında olduğu, her biri ayrı lezzetlere sahip kahvaltı menüsü ile yapılan uzun ve bol sohbetli kahvaltının fiziksel ve mental olarak iyileştiremediği neredeyse kimse olmamaktadır. Bizler de sizlere doğa ile iç içe olan farklı tasarımı ile sizlere görsel güzellik de sunmaya çalışan restaurantımız ile Manisa restaurant sektörü içeririnde yerimizi aldık. Deneyimli, işinin ehli, temizliğe önem veren ve işini titizlik ile yapan usta aşçılarımızın maharetli ellerinden çıkan birbirinden lezzetli kahvaltı ve et menülerimiz ile sizlere unutulmaz zamanlar yaşatabilmek için hizmet veriyoruz.

Güler yüzlü, müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma arkadaşlarımız ile Manisa’nın merkezinde bulunan restaurantımızda siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan ve mutlu bir şekilde mekanımızdan ayrılmanızı sağlayabilmekten dolayı çok mutluyuz. Yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde her zaman hijyen konusunda hiçbir sıkıntı yaşamamaya ve sizlere en sağlıklı ortamda lezzetli menülerimizi sunmaya çalışıyoruz.

Kaliteli hizmet veren, güvenilir, lezzetleri eşsiz olan ve doğanın içerisinde huzur ile lokmalarının tadına varmak isteyen müşterilerimizi Mayhoş Kahvaltı Evi Et Salonu’muza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR