• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mayko Restaurant

Adres :

Akçay Turgut Reis Cad. No : 18 Balıkesir Edremit Balıkesir » Edremit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Işıksal - Hakan Sadık - Barbaros Ali Alparslan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gelecekali3131@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 340 96 78

Whatsapp 2:

0 (536) 340 96 78

Whatsapp 3:

0 (530) 781 81 44

Whatsapp 4:

0 (537) 421 39 75

İnsanlar olarak bazı karşılanması gereken zorunlu ihtiyaçlarımız vardır. Bunlardan biriside beslenme ihtiyacımızdır. Günün büyük bir çoğunluğunu iş yerinde veya dışarıda geçirmekteyiz. Evimizden uzak olduğumuzda yemek yeme ihtiyacımızı kaliteli hizmet veren bir kurumdan karşılamamız gerekmektedir. Ya da yoğun bir çalışma temposunun ardından yemek yapmak istemediğimizde hizmet alabileceğimiz bir kuruma ihtiyaç duymaktayız. İşte tüm bu durumlar için Mayko Restaurant olarak bizler sizlere kaliteli hizmetler sağlamaktayız.

Mayko Restaurant Balıkesir ilinin Edremit ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Balıkesir restaurant sektöründe toplumumuz tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Bu konumun korunması ve daha da ilerilere götürülmesi için daha çok çalışmakta ve daha iyi hizmetler vermek için çaba göstermekteyiz.

İşletmemizde sizlere etli yemek çeşitlerimiz, sebzeli yemek çeşitlerimiz, et ızgara, balık ızgara, tavuk ızgara gibi lezzetlerimiz, salata ve içecek çeşitlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetlerimizde kaliteli, doğal, lezzetli ve taze olan ürünler kullanarak imal işlemini yapmaktayız. Hazırlıklarımızı temiz koşullar altında hijyenik olarak sağlamakta ve sizlere sunmaktayız.

Eğer sizlerin de yemek yeme ihtiyacınızın karşılamak için kaliteli hizmet veren bir kuruma ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz. Mayko Restaurant olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyar sizleri tekrar işletmemize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR