• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mazo Pide Lahmacun Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdurrahim Güngör & Sedat Güngör

Hazır gıda sektörü her ülkede olduğu gibi ülkemizde de oldukça gelişmiş ve kabul görmüş bir yere sahiptir. Özellikle ülkemiz birbirinden farklı zengin mutfaklara sahip olduğu için bu alanda çok fazla uygulamaya sahip olan ülkelerin başında yer almaktadır. Et ve sebze gibi yemek türleri birbirleri ile başarılı bir şekilde ülkemiz mutfaklarınca harmanlayarak hazır gıda sektöründe müşterilere sunulmaktadır.

Restoranımız da hazır gıda sektöründe hizmet sunmakta olan ve işini profesyonel bir şekilde gerçekleştiren firmalar arasında yer almaktadır. Çekmeköy restoran sektöründe sunmuş olduğumuz hizmetimizin vazgeçilmezleri kalite, lezzet ve müşteri memnuniyetidir. Bu çalışma anlayışı sayesinde müşterilerimize en lezzetli yemekleri sunabilmekte ve aldıkları hizmetten memnun kalmalarını sağlayabilmekteyiz.

Restoranımız daha çok pide ve lahmacun çeşitleri üzerine hizmet vermekte olsa dahi farklı birçok çeşitte yemek restoranımızda bulunmaktadır. Usta aşçılar tarafından pişirilen ve hazırlanan yemeklerimiz sektörün en lezzetli yemekleri arasında gösterilmektedir. Aşçılarımız tarafından özen ile hazırlanan ve farklı lezzetler ile harmanlanarak yapılan pide ve lahmacunlarımız aradığınız lezzete ulaşmanızı sağlayacaktır.

Restoranımızda pide çeşitlerinin yanı sıra oldukça lezzetli pizzalar da çıkmaktadır. Bunların yanı sıra restoranımız aşçıları tarafından ızgarada ve farklı usullerde pişirilen, servis edilen birçok kebap çeşidimiz de müşterilerimize sunulur. Çalışma prensibimiz gereği ürünlerimizi en lezzetli şekilde hazırlamaya ve her müşterimizin damak tadına hitap etmeye yönelik bir şekilde büyük bir özveri ile hazırlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR