• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Medikalipo Güzellik Merkezi

Adres :

Kemerköprü Mahallesi Elmalık Sokak No: 11/1 Bartın Merkez Bartın » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Aslan

E-Posta Adresi :

uzman@medikalipo.com

Whatsapp 1:

0 (541) 340 44 22

Whatsapp 2:

0 (541) 340 44 22

Medikalipo Güzellik Merkezi sülük tedavisi, dolgu botox, mezoterapi, cilt bakımı, epilasyon, kırışıklık tedavisi, göz altı tedavisi, çatlak tedavisi,saç dökülmesi, ipek kirpik, prp tedavisi, kirpik lifting, cilt yenileme, cilt gençleştirme, leke tedavisi, gençlik aşısı, sivilce tedavisi, lazer epilasyon, dövme silme, kaş kontur, kaş dizayn micro blading ve hacamat tedavisi olarak Bartın Merkez de hizmet vermekteyiz.

Tüm müşterilerimizin memnun olduğu,şikâyetlerin sıfıra indirildiği, kalitenin firmamız ile eşdeğer tutulduğu bir misyonla yolumuza devam ediyoruz. Kendimize vizyon olarak sınır çizmeyi gelecek güzel günler adına uygun bulmuyoruz. Bundan dolayı müşterilerimizle beraber her geçen gün daha da büyüyerek hayallerin hakikate dönüşmüş olduğu bir hizmet portföyü ile sektördeki faaliyetlerimize devam edeceğiz.
Güzellik sektörü sürekli olarak müşteri ile iç içe olabilmeyi, sürekli olarak müşterilerden haberdar olmayı gerektiren bir sektördür bu sektörde bugüne kadar göstermiş olduğumuz başarıları tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde yürütmekte olduğumuz çalışmalara bağlayabiliriz. Ayrıca güzellik sektöründe yıllardan beri hizmet vermenin de firmamıza çok büyük bir katkısı vardır. Sahip olduğumuz deneyim sayesinde sektörü daha yakından takip edebilme ve oluşabilecek yenilikleri, ihtiyaçları daha önceden kestirebilme imkanlarına Medikalipo Güzellik Merkezi olarak sahibiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR