• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şah Ocakbaşı Şahin Ustanın Yeri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şahin Çınardal

Antalya restaurant sektörünün gözde isimleri arasında yerini alan firmamız; yaprak ciğerden kaşarlı patlıcana, Arnavut ciğerinden Adana kebaba, tavuk şişten Urfa kebabına, köfteden kanata ve aslında ocak başı ürünlerinin hemen hepsine içerisinde yer vermektedir. Kısacası firmamız, enfes lezzetlerin tartışmasız tek adresi niteliğindedir.

Hizmetinde bulunduğumuz lezzetler küçükten büyüğe herkese ulaşsın, herkes bu enfes lezzetlerin tadına bakabilsin diye durmadan daha çok çalışmaktayız. Emeğimizin karşılığını, her geçen gün artış gösteren müşteri portföyümüz ve her biri gurur verici geri dönütler ile en güzel şekilde almaktayız.

Bir yemek birçok kişi tarafından yapılabilir. Ancak lezzetli bir yemek herkes tarafından yapılamaz. Gerek kullanılan metotlar gerek içerisinde tercih edilen baharatlar gerekse de el lezzeti yemeğin kim tarafından yapıldığını fazlasıyla önemli kılan bir kriterdir. İşte bizler tam olarak buna güveniyoruz. Elimizden çıkan her bir lezzette aranan tadı yakalıyor, siz değerli müşterilerimizin damaklarında bir daha hiç unutamayacakları ve müdavini olacakları tatlar bırakıyoruz.

Hijyen koşullarınca hazırlanan her yemeğimiz için lezzet ile olduğu kadar görseliyle de büyülemeye devam ettiğimizi söyleyebiliriz. Öyle ki kusursuz bir hizmet için ön plana çıkarılan yemeğin bir bütün olarak damaklarda tat bırakması önemlidir. Ancak aynı şekilde göze de hitap etmesi gerekir. Bizlerse firma olarak estetik bir sunum ile bu konuda da adımızdan söz ettiriyor, farkımızı açık ve net bir şekilde ortaya koyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR