• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Medyum Şevval Nisa

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Şevval Nur

reklam logosu
Aşk Büyüsü
Aşk Büyüsü birisinin sevgisini kazanmak onun kalbine kayıtsız ve şartsız girmek için yapılan uygulamaların genel adıdır. Sevgi Büyüsünde ak büyü cinsi uygulamadır ve bir çok çeşidi bulunmaktadır.En etkili Aşk Büyüsü tılsım şeklinde hazırlananlarıdır. Bu uygulamaların başarı oranı hem çok yüksek hemde bozulmaları çok zordur.Aşk Büyüsü vefk adı verilen tılsımdır.Çok Etkilidir.Etkisi ise ömür boyu sürer..
Medyum ve Medyumluk Hakkında
Genelde insanlar, geleceği bilmek ona göre yaşamak isterler. Medyumlardan da bunu ister ve beklerler. Oysa ki, gelecek KESİNLİKLE bilinmez. Bu falcıların işidir. Medyumlar, falcılıkla uğraşmaz.
Gerçek mânâda medyumluk, zaman ve mekân üstü bir hâl alma demektir ki; bu, dünü ve yarını bugünle beraber görmeyi netice verir.
Medyumlar eğitimli,yüksek karekterli, dini bilgisi ve inancı kuvvetli olan, yüksek bir ahlak yapısına sahip, belli bir yaş üzerinde olan, olgun, yaşadığı zamanın gerçeklerinden kopmayan,
Vizyona ve misyona sahip, farkında olan, toplum huzurunda tevazu gösterebilen ve alçak gönüllü insanlardır.
DOLAYISIYLA, SIKINTILARIMIZDA DESTEK ALACAĞIMIZ MEDYUM, ÖNCELİKLE GÜVEN VEREN DOĞRU KİŞİ OLMALIDIR.
Evlilik Büyüsü
BEKARLAR İÇİN EVLİLİK BÜYÜSÜ
Evlilik büyüsünde ki amaç; çiftler arasındaki evlenmeye engel olacak kişilerin ikna olmasını sağlamak veya karşı cinsi evlenmeye ikna etmektir. Etkisi ömür boyu sürebilir. Doğru bir şekilde uygulandığı taktirde başarılı sonuçlar alınmaktadır. Bu büyüde önemli olan, işlem yaptıran kişinin samimiyetidir. Hayırlı bir evlilik yapmak isteyenler ve kısmetin açılması için(Cuma günü yapılacaklar) 21 gün boyunca her gün 1 bardak suya 101 defa, ‘’Inna fetahna leke fethan mübina. Ve fütihatis semaü fekanet ebvaba’’ okunması ve bu suyun evlenmek ... Cuma günü 100 kere okunan istek duası Cuma günü sela vakti 100 kere okuyan dileğine kavuşur Allah Teala'nın izniyle. Sübhan-Allah ve'l-hamdü li'llahi ve la ilahe illallahu ... Evlilik için Cuma suresi Helalinden hayırlı bir evlilik için Cuma suresi 18 defa okunur. Bismillahirrahmanirrahim 1. Yesebbihu lillahi ma fiyssemavati ve ma fiyl'ardıl elmelikilkuddusil-'aziyzilhakiymi. 2. Huvelleziy be'ase fiyl'ummiyyiyne resulen ..

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR