• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Mehmetcan Pizza

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmetcan Kayan

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Mehmetcan Pizza olarak nefis bir etki yaratmak adına sizlere sunduğumuz hizmetin inceliklerine yönelik büyük bir emek harcamaktayız ve birmilyonnokta.com üyesi olarak bunun devamlılığı adına sizlerin desteklerine her zaman ihtiyaç duymaktayız. Pizza kültürü gittikçe daha da yayılmakta ve bunun daha da büyüyeceği konusunda oldukça net bir düşüncemiz var. Pizzanın barındırdığı malzemeler gayet büyük önem taşıyor. İçerisinde ki kıvamı bu malzemeler oluşturuyor ve çeşit çeşit tekniklerle bunu tadıyorsunuz. Dolayısıyla denemeniz büyük önem taşıyor.

Mersin fast food alanında hizmet verdiğimiz için bu ortamda ekstra enerji sarf etmemiz gerekiyor. Ayrışmamızın ve önemli bir noktaya gelmemizin yolu buradan geçiyor. Pizzalar genelde çok kolay yapılır diye düşünülür. Malzemeleri aldıktan sonra direkt fırına atılır ve hazır hale getirilir diye düşünülür. Lakin durum bu kadar basit değildir. Bu işlemler sırasında malzemelerin oranı ve sosların miktarı büyük önem taşır. Ayrıca ne kadar pişirilmesi gerektiği noktasında ve hamurunun nasıl hazır hale getirilmesi gerektiği noktasında da dikkat edilir.

Verdiğimiz hizmetten memnun kalmanız konusunda oldukça iddialıyız. Çünkü yaptığımız işi kaliteli malzemelerle yapıyoruz. Dumanı üstünde bir hizmeti sizlere sunuyoruz ve sizler de taze bir şekilde bunu direkt tüketiyorsunuz. Pizzalar oldukça doyurucu bir besin olarak göze çarpıyor. Malzemesi bol bir şekilde yapılıyor ve bu noktada hiçbir kısıtlama yapılmıyor. İsteğinize bağlı dokunuşlar da sergileyebiliyoruz. Yeter ki sizler bizden bunu isteyin.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR