• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Mehmet'in Yeri Bağlum Adaklık Kurbanlık

firma adresi

Adres :

Karakaya Mahallesi Menderes Caddesi No: 20 Ankara » Keçiören
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Pekok
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (544) 237 13 87
firma wp

Whatsapp 2:

0 (554) 312 81 34

  • firma fb

Mehmetin Yeri Bağlum Adaklık Kurbanlık, adaklık ve kurbanlık hayvan sağlama konusunda uzmanlaşmış bir işletme olarak, siz değerli müşterilerimize en sağlıklı ve güvenilir hayvanları sunmayı hedefliyoruz. Amacımız, siz değerli müşterilerimize dini vecibelerinizi yerine getirirken gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz, hijyenik ve kaliteli hizmetler sunmaktır.

Ankara hayvancılık sektöründe hizmet veren işletmemizde, büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar özenle beslenip bakılmaktadır. Hayvanlarımız, doğal ve kaliteli yemlerle yetiştirilmekte, veteriner kontrolünde düzenli sağlık kontrolleri yapılmaktadır. Modern ve hijyenik koşullarda yetiştirilen hayvanlarımız, hem sağlıklı hem de İslami usullere uygun olarak yetiştirilmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla, her türlü ihtiyacınıza uygun hizmetler sunuyoruz. Çiftliğimizi ziyaret ederek, hayvanlarımızı yerinde görebilir, sağlık ve bakım koşulları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, deneyimli ekibimiz, size en uygun hayvanı seçmeniz konusunda rehberlik yapmaktadır.

Satış sonrasında da müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kesim ve dağıtım hizmetlerimizi sunmaktayız. Kesim işlemlerini hijyenik koşullarda ve İslami usullere uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Ardından, etlerinizi düzenli ve hijyenik bir şekilde paketleyip, talebiniz doğrultusunda adresinize teslim ediyoruz.

Sizi, sağlıklı ve kaliteli adaklık ve kurbanlık hayvanlarımızı görmek ve hizmetlerimizi yakından tanımak için işletmemize davet ediyoruz. Güler yüzlü ve deneyimli ekibimizle, dini vecibelerinizi en iyi şekilde yerine getirmenize yardımcı olmak için buradayız. Güvenilir ve kaliteli hizmetlerimizle, adak ve kurban ibadetlerinizi huzur içinde gerçekleştirmenizi sağlamak bizim önceliğimizdir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR