• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Mekan Kebap Kokoreç

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Esra Kayabaşı

  • firma tw
  • firma instagram

Kokoreç; Yunanistan’da icat edilmiş olup, sınırları aşan bir lezzet olarak nam salmıştır. Özellikle eğlence kültürüyle birlikte Ege adaları üzerinden İzmir’e vizesiz girmiş, hemen hemen son otuz yılda yurdun her yerine yayılmıştır. Kokoreç; rock müziği gibidir. Aykırıdır, çatala bıçağa, masa düzenine gelmez. Ayaküstü yiyeceğidir; geçerken kokusunu alırsın, bir bakmışsın mekânın müdavimi olmuşsun her daim. Kokoreç; bir kültür meselesi aynı zamanda demokratik bir lezzettir. İşçiden işsizine, işvereninden sosyetesine her kesimi aynı yarım ekmekte, aynı damak tadında buluşturur. Hele ki mekânında kebapla da çeşitlendiyse tadı damaktan düşmeyeceği garantisini Mekan Kebap Kokoreç olarak versek abartmış olmayız herhalde. Özellikle Türk yemek kültürünün yegâne mihenk taşı olarak nam salmış kebap ise vazgeçilmez olması gurunu var olsun üzerinden hiç düşürmüyor.

Her zaman uygun fiyat, aynı kalite, sağlığa uygunluk, güven ve aynı lezzet kombini değişmez bir parçamız olarak varlığını sürdürecektir. İşletmemizde ürünlerimizi günlük taze olmasının yanı sıra kebap çeşitliliğimizi bol tutmaya özen gösterdiğimizi de bilmenizi isteriz.

İstanbul restaurant sektöründe hizmet vermekte olup, ekip arkadaşlarımız ile sevgi ve ilgiyle hazırladığımız bu eşsiz lezzetleri siz değerli misafirlerimize sunmaktan büyük keyif almaktayız. Her gelen misafirimizin yanında sonraki seferde de bir yeni misafirini getirdiğini görmek, bizleri hoşnut kılarken misafirlerimizin yüzündeki memnuniyet ifadesi de işi hakkıyla yaptığımızı görmemizi bizleri bir kere daha sağlamış oluyor.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR