• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Melike Şeker

Adres :

Firuzköy Mahallesi Çavuş Caddesi No: 73 İstanbul » Avcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Güngör Kökat - Doğukan Kökat

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 552 83 60

Whatsapp 2:

0 (539) 529 25 12

İstanbul’da yıllardır şeker sektöründe hizmet veren Melike Şeker isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı kendimize vizyon ve misyon edindik. Bu sektörde hizmet veren her şeker firması gibi bizler de bu sektörde en iyi firma olduğumuzu iddia ediyoruz. Ancak bizim farkımız; sadece iddia etmekle kalmayıp ürünlerimizle bunu sizlere kanıtlamaktır.

Çalışanlarımızdan yöneticilerimize kadar herkes yaptığı işi en iyi şekilde yönetmekte ve farkımızı ortaya koymak adına gayret etmektedir. Ulu Önder Atatürk’ün “Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır.” sözü her zaman kulağımıza küpe olarak asılıdır. Bizler bu düşüncemizi ürünlerimize en iyi şekilde yansıtmaktayız. Firmamız bu nedenle İstanbul şeker firmaları içerisinde belirgin olarak göze çarpan öncü firmalardandır.

Firmamızın önceliği her zaman kalite olmuştur. Bu sektöre girerken piyasadaki eksikliğin kalite olduğunu anlamamız, işimizde kaliteye vermemiz gereken önemi daha da vurgulamıştır. Biz de ürünlerimizi bu ihtiyaca binaen hazırlayıp sizlere sunmaktayız. İşimizi en iyi şekilde yapmanın haklı gururunu da yaşamaktayız tabii ki.

Eğer sizler de piyasadaki dışı süslü ancak içi kalitesiz ürünlerden bıktıysanız, firmamız sizin için doğru adres olacaktır. Bizler sağlık koşullarına ve tüm kalite standartlarına dikkat ederek ürünlerimizi size özenle sunmaktayız. Bu kaliteden mahrum kalmamanız adına sizlere sadece bir telefon kadar uzaklıktayız. Senelerdir olduğu gibi bugün de sizler için en iyi hizmeti vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR