• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meltem Rüzgar Saç & Türban Tasarım ( Nilüfer Türban Tasarım )

Adres :

Odunluk Mahallesi Lefkoşe Caddesi Kutluay 16 Office İç Kapı : 13 Kat: 1 Daire : 12 Nilüfer Bursa ( Mersinli Ciğerci Apo Üstü Gold Majeste Otel Karşısı ) Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Meltem Rüzgar

E-Posta Adresi :

meltemruzgar0606@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 143 87 13

Saç tasarımı, türban bağlama ve tasarım işlemleri bayanlar tarafından çokça önemsenen konuların başında gelmektedir. Özellikle bakımlı ve güzel olmak için yapılan uygulamalar arasında yer almaktadır. İşte bizler Meltem Rüzgâr Saç & Türban Tasarım olarak profesyonel bir süreç ile sizler için hizmetler vermekte, bu hizmeti yüksek kalite standartları ile sizlere ulaştırmaktayız.

Meltem Rüzgâr Saç & Türban Tasarım olarak Bursa ilinin Nilüfer ilçesinde yer alan işletmemizde sizlere bu konuda gerekli hizmetleri aktarmaktayız. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere vermiş olduğumuz hizmetler kapsamında kaliteli, profesyonel, modern, hızlı, güvenilir, şık, estetik, gösterişli, uygun fiyatlara sahip olan ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetler neticesinde Bursa güzellik merkezi alanında halkımız tarafından tercih edilen seçkin ve güzel bir güzellik hizmeti sunucusu konumuna gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli ve özel konumu korumak ve geliştirerek daha yüksek kalite standartları içeren hizmetleri sizlere vermek adına Meltem Rüzgâr Saç & Türban Tasarım olarak büyük bir emek ve çaba sarf etmekteyiz.

Merkezimizde sizlere saç tasarımı, saç boyama, saç kesimi, saç modelleme, türban bağlama, türban tasarımı gibi işlemleri uygulamaktayız. Bu işlemleri uygularken hijyen koşullarına kişisel uygulamalar yapmaya özen göstermekteyiz. Profesyonel ekip kadromuz eşliğinde sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmet süreçlerinde sizlerde Meltem Rüzgâr Saç & Türban Tasarım olarak bizleri tercih edebilir, kalite ve standart bakımından yüksek hizmetlere erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR