• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Menekşe Mobilya

firma adresi

Adres :

Fatih Mahallesi 206. Sokak No : 7 İstanbul » Esenler
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Özkan Kaya
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (555) 692 97 68
firma wp

Whatsapp 2:

0 (538) 856 76 84
firma wp

Whatsapp 3:

0 (538) 311 41 19

  • firma instagram

Menekşe Mobilya isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize İstanbul ili Esenler ilçesinde kaliteli, profesyonel, uygun fiyatlı, güvenli, görsel güzelliğe sahip ve bol çeşitli hizmetler sunmakta ve bu sayede müşterilerimizin her zaman olumlu dönüşler yapmasını sağlamaktayız. İşletmemiz bünyesinde oda kapıları, vestiyerler, mutfak dolapları, banyo dolapları ve lavabo dolapları gibi pek çok alanda kaliteli hizmetler sunulmaktadır. İşletme olarak sunduğumuz hizmetlerin fiyatları her bütçeye uygun olacak şekilde ayarlanmakta ve müşterilerimizin maddi zorluk çekmemeleri sağlanmaktadır. Ürünlerimizin üretimleri aşamasında her zaman kaliteli ve kullanışlı malzemeler kullanılmakta ve ilerleyen yıllarda müşterilerimizin mağdur olmamaları sağlanmaktadır. İşletme olarak her zaman müşteri memnuniyetlerini kendimize hedef olarak belirlemekteyiz.

İşletmemizden hizmet almak istediğiniz zaman öncelikle adreslerinize gelmekte ve gerekli olan ölçümleri almaktayız. Daha sonra sizlere ürünlerimizi tanıtmakta ve renk seçimlerini belirlemekteyiz. Tüm bu işlemlerden sonra hızlı şekilde hizmetlerimizi sunmaktayız. Bünyemizde hizmet veren elemanlarımızın profesyonel yapılara sahip olması sunulan hizmetlerin hızlı, kaliteli, profesyonel ve hatasız olarak sunulmasını sağlamaktadır. Ayrıca işletmemiz bünyesi fiziki açıdan geniş bir alana sahip olmakta ve bu sayede çok fazla sayıda ürün çeşidi bünyemizde bulunmaktadır.

Sizlerin de bu şekilde kaliteli, görsel güzelliğe sahip, uygun fiyatlı ve profesyonel hizmetlere ihtiyacınız var ise eğer İstanbul mobilya sektöründe hizmet veren işletmemiz bünyesine gelerek gönlünüzce hizmet alma şanslarına sahip olabilirsiniz. Aldığınız hizmetlerden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR