• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meral Kuaför ve Güzellik Salonu

Adres :

Değirmenönü Mahallesi 1548 Sokak No: 5 (merkezefendi ) Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Meral Durna

E-Posta Adresi :

[email protected]

Denizli Merkez’inde yer alan, güzellik ve kişisel bakım sektöründe hizmet veren Meral Kuaför ve Güzellik Salonu adlı işletmemiz birmilyonnoktaüyesidir.

Siz değerli misafirlerimizin özel günlerinde; düğün, kına, nişan gibi organizasyonlarınız için sizleri özenle hazırlıyoruz. Saç ve makyaj başta olarak sizlerin tüm beklenti ve taleplerine yanıt vermekteyiz. Sizlerin güzelliği ve kendinizi iyi hissetmeniz başlıca hedeflerimiz içerisindedir. Nasıl görünmek istediğinizi seçmeniz ve bizlerle paylaşmanız yeterli olmaktadır. İstediğiniz görünüme bürünmenizi sağlamak bizlerin görevi olmaktadır.

Denizli güzellik ve kişisel bakım sektöründe yer alan işletmemiz sizlere en iyi hizmeti sunmak ve güzellik merkezimizden mutlu ayrılmanızı sağlamak için çaba vermektedir. Günlük kişisel bakım rutinlerinizi gerçekleştiriyor olduğumuz, sektöründe deneyimli ekibimiz ile sizlere samimi bir ortam içerisinde güvenli hizmetler sağlamaktayız.

Microblading kalıcı kaş tasarımı işlemimiz ile daha net bakışlara ve görkemli bir ifadeye kavuşmanızı sağlıyoruz. Gündemi takip ederek kendimizi geliştirerek, arttırdığımız hizmet seçeneklerimiz ile sizlere gün geçtikçe daha fazla işlem imkanı sunmaktayız.

Her türlü saç tasarımı ve şekillendirmesi konusunda da hayal ettiğiniz görünüme kavuşmanızı sağlamaktayız. Sizlerin güzelliği ön plana çıkartılarak gideceğiniz ortamda göz kamaştırmanızı amaçlamaktayız. Kişisel bakım rutinleriniz kadar kuaför salonu olarak da hizmet vermemiz ile sizlere tüm bu olanlakları aynı çatı içerisinde birden fazla mekana gitmeden çözme ve zaman kazanma rahatlığı da sağlanmaktadır. Sizlerin iyiliği ve güzelliği için tüm ekibimiz görev almaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR