• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mercanada Balık Restaurant

Sektör :

Yetkili Kişi :

Volkan Sarıbacak

Mercanada Balık Restaurant olarak Mersin restaurant sektöründe bölgenin en çok tercih edilen işletmesi olarak yıllardır hizmet veriyoruz. Erdemli’nin en güzel noktasında konuklarımızı ağırlıyor, sağlığın ve lezzetin ön planda olduğu, yerli, taze ve doğal ürünlerimizi mevsimsel olarak damaklarla buluşturuyoruz. Misafirlerimizi adeta kendi evlerindeymişçesine ağırlıyor, aradıkları hizmetle buluşturuyoruz.

İşletme olarak verdiğimiz hizmetlerde her zaman en uygun ürünü misafirlerimize sunuyoruz. Kaliteli ürünler kullanarak karşılıklı güveni arttırıyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit ederek en doğru çözümleri üretmeye çalışıyoruz. Sektörün lider işletmelerinden birisi olarak kendimizi sürekli geliştiriyor, yeniliyor ve marka değerimizi öne çıkarıyoruz. Her zaman güvenilir bir işletme olma adına en kaliteli ürünleri, marka değeri kazanmış, ulusal ve uluslararası alanda sertifikalı ürünleri tüketime sunuyoruz.

Kaliteden ödün vermemek adına gerek mutfağımızda gerekse servis bölümümüzde alanında uzman, deneyimli ve yetişmiş bir kadro ile çalışıyoruz. Personellerimizin tamamı yılların deneyimine ve uzmanlığına sahiptir. Bu sayede ustalarımız benzersiz tarifleriyle ürünlerimizi servise hazır hale getirmekte, servis görevlilerimiz de eşsiz sunumlarıyla ürünlerimiz misafirlerimizle buluşturmaktadır. Hijyen ve sağlık koşullarına sıkı sıkıya riayet edilen işletmemizde bütün ürünlerimiz taptaze hazırlanmakta, günü birlik tüketime sunulmaktadır. Misafirlerimiz de bütün doğallığıyla lezzetlerimize ulaşmaktadırlar.

Deniz mahsulleri satışı, balık restaurantı, kiremitte balık, balık ekmek, güveçte balık gibi farklı deneyimler için tercih edebileceğiniz işletmemizi toplu yemek organizasyonlarınız, iş yemekleriniz için de tercih edebilir, eşsiz manzara eşliğinde menülerimizi tadabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR