• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meroli Ev Pansiyon ve Yöresel Tatlar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Meryem Topdemir

Yemyeşil Karadeniz’imizin yemyeşil bir ili olan Artvin’in şirin bir ilçesi olan Borçka’da doğa ile iç içe huzur dolu bir ortamda sizi misafir etmek istiyoruz. Tatil yapmak ya da bir akşam yemeği yemek hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Baharda yemyeşil orman manzarası, yanında şırıl şırıl akan deresi ile vazgeçilmeziniz olabiliriz. Kışın ise beyaza bürünmüş örtüsü ayrı bir keyif, ayrı bir huzur vermektedir buralar.

İster pansiyonumuzda tatil yapar enerji depolar memleketinize öyle dönersiniz, isterseniz de ufak bir kaçamak yapıp yöresel lezzetlerimizi sunduğumuz restoranımızda keyifli bir akşam yemeği yersiniz. Diğer Artvin restoran seçeneklerinin aksine burada daha çok evinizde yemek yeme hissi yaşamanızı hedeflemekteyiz. Bu yüzden de bu aile işletmemizdeki tüm yemekler ve düzenlemeler sizleri için özenle yapılmıştır. Aile kavramını ön planda tuttuğumuz işletmemizde sadece yemek yemeyip güzel ve hafızada yer edecek anılar biriktirmeniz bizim için önemlidir.

Artvin’e gelip yöresel yemeklerinden yemeden gitmek olmaz derseniz mutlaka bize uğramalısınız. Kalabalık gruplara, ya da özel günlerinizde de hizmet vermekten gurur duyacağımızı belirtiriz. Kalabalık gruplar için öncesinde arayıp rezervasyon yaptırmanız yeterlidir.

Artvin dışından gelecek misafirlerimizin konaklaması için klasik Karadeniz yapımı ev pansiyonumuz mevcut olup, içerisi sizlerin rahatlığı da düşünülerek doğal yapıyı bozmadan dizayn edilmiştir. Özellikle bahar ve yaz aylarındaki yoğunluk sebebiyle gelmeden önce müsait olma durumunu sorgulamanız sizler açısından faydalıdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR