• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mert Oto Kurtarma

Adres :

Cevizli Mahallesi Buket Sokak No: 5 D: 5 Maltepe/istanbul İstanbul » Maltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bekir Akçay

E-Posta Adresi :

mertakcay_28@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 950 28 28

Mert Oto Kurtarma firması olarak İstanbul-Kartal da oto kurtarma, alo yol yardım, yol yardım, oto çekici vb. hizmetler vermekteyiz.

Otomotiv sektörü sürekli olarak müşteri ile iç içe olabilmeyi, sürekli olarak müşterilerden haberdar olmayı gerektiren bir sektördür bu sektörde bugüne kadar göstermiş olduğumuz başarıları tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde yürütmekte olduğumuz çalışmalara bağlayabiliriz. Ayrıca otomotiv sektöründe yıllardan beri hizmet vermenin de firmamıza çok büyük bir katkısı vardır. Sahip olduğumuz deneyim sayesinde sektörü daha yakından takip edebilme ve oluşabilecek yenilikleri, ihtiyaçları daha önceden kestirebilme imkanlarına Mert Oto Kurtarma firması olarak sahibiz.

Mert Oto Kurtarma firmamız sektörün öncü firmalarının başında geldiği için sektöre gelecek yenilikleri ilk olarak biz getirmekteyiz. Bu sektörde hizmet veren firmalardan farklı olarak sürekli teknolojinin gelişim sürecini yakından izlemekte ve bu sürecin sektörümüzü nasıl etkilediği hakkında gerekli notları almaktayız. Bu sayede gelişen teknolojinin insan hayatına sağladıkları kolaylıkları direkt olarak müşterilerimiz ile buluşturabilmekte ve sunmuş olduğumuz oto kurtarma hizmetinin kalitesini artırabilmekteyiz. Böylelikle müşterilerimiz sürekli olarak onlara sunmuş olduğumuz hizmetten memnun kalmakta ve bizi tercih etmeye devam etmektedirler.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR