• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Mert Oto Lastik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mert Karaman - Seyfullah Karaman

Oto lastik ve jant sektöründe Konya ilinde hizmet vermekte olan Mert Oto Lastik adlı firmamız, birmilyonnokta.com üyesi bir firmadır. Trafiğin sorusuz akması ve güvenli sürüş için lastiklerin düzenli periyotlar ile bakımının yapılması büyük bir önem arz etmektedir. Aksi takdirde hiç istenmeyecek olaylar gelişebilir ve bu durum size maddi ve manevi kayıplar yaşatabilir. Biz, siz değerli müşterilerimiz için bu sektörde lastik servisi sağlayarak hizmetlerimizi sunuyoruz.

7 gün 24 saat bizlere ulaşabileceğiniz bir hizmet sağlıyoruz. Lastik tamiri, lastik değişimi ve çıkma lastik satışı gibi konularda sizlere hizmetlerimizi sunuyoruz. Yolda kaldığınız aciliyet gerektiren durumlarda ise yol yardım hizmeti sağlıyor, sizi asla yarı yolda bırakmıyoruz.

Tüm hizmetlerimizi uzman, bu alanda nitelikli, tecrübe sahibi, dinamik ve çözüm odaklı çalışma arkadaşlarımız ile sizlere sağlıyoruz. Bu nedenle güven ile firmamızı tercih edebilir, bu güvenilir sürecin tadını çıkarabilirsiniz.

Konya oto lastik ve jant sektöründe değerli hizmetler sunan firmamız için %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve korumak önemlidir. Sizlerin memnuniyetini kazanmak ve bu sektörde en kaliteli hizmet sürecini sizlere sunmak temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Alanında uzman, kalifiye, çözüm odaklı çalışan ekip arkadaşlarımız, ekonomik fiyat politikamız, hızlı hizmet sürecimiz için güven ile firmamızı tercih edebilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Hizmetlerimizi ayrıntılı olarak öğrenmek, fiyat bilgisi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR