• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Merve Oto Bakım Onarım Servisi

Adres :

Cevizli Mah. Sanayiciler Cad. No: 1 İstanbul » Maltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Dervişoğlu

E-Posta Adresi :

merveotoservisi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 663 23 31

Merve Oto Bakım Servisi firmamız, kendi sektöründe örnek markalar arasında yer almakta vebirmilyonnokta.com internet sitesi üyesi olarak çeşitli hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. İstanbul Maltepe oto servis ve tamirhane sektöründe oldukça modernize ve nitelikli çalışmaları ile gündeme gelmekte olan Merve Oto Bakım Servisi markamız, kendi alanında da en çok tercih edilen işletmelerin başında gelmektedir. İşletmemiz; genel oto bakım hizmetleri sektöründe oldukça geniş teknik ürün envanteri ve alanında donanımlı teknik servis personelini bünyesinde toplamış durumdadır.

Profesyonel düzeyde oto bakım hizmetleri ve geniş içerikli oto yedek parça satış hizmetleri ile sektörü içerisinde oldukça başarılı çalışmalar ortaya koymakta olan Merve Oto Bakım Servisi işletmemiz, kendi alanında lider ve öncü oluşumların da başında gelmektedir. Markamız; oto periyodik bakım hizmetleri, genel araç kontrol çalışmaları, oto yağ bakım servisi hizmetleri ve mekanik bakım servisi çalışmaları gibi pek çok farklı hizmeti bünyesinde barındırmaktadır.

Gün içerisinde oldukça kolay bir şekilde ziyaret edebileceğiniz İstanbul ili Maltepe ilçe genel merkeziyle de öne çıkmakta olan Merve Oto Bakım Servisi firmamız, kendi sektöründe de en popüler markaların başında yer almaktadır. Aracınızı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz yegana adres olan Merve Oto Bakım Servisi işletmemize; İstanbul ili Maltepe ilçe şubemiz, GSM telefon numaramız veya firma internet web sitemiz aracılığıyla kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler