• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Aybak Filyos

Adres :

Öteyüz Mah. Park Cad. No: 30 Filyos Zonguldak » Çaycuma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep Tufan Göksoy

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 457 61 60

Geleneksel lezzetlerimizden çiğ köfteyi en orijinal haliyle sunan firmamız Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Aybak Filyos birmilyonnokta.com üyesidir. Yediden yetmişe herkes, çiğ köfteyi severek tüketmektedir. Ülkemizde onlarca farklı çeşidi bulunan ve eşi benzeri olmayan bu nadide lezzet firmamızla yeni bir anlam kazanıyor. Zonguldak fast food sektöründe çalışmalarını sürdüren işletmemiz, kaliteli çiğ köfte sunmaya devam etmektedir.

Firmamız her zaman hijyenik, sağlıklı ve steril ortamlarda üretim gerçekleştirmektedir. Taze ve kaliteli ürünler sunmak için yüksek kalitede malzemeler kullanarak, sizlere en lezzetli çiğ köfteleri sunmaktadır. Geleneksel lezzetlerimizden biri haline gelmiş olan bu ürün firmamızla yeni bir boyut atlayarak her damak zevkine hitap etmektedir.

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Aybak Filyos ekibi olarak çiğ köftenin yanı sıra çeşitli lezzetleri de sunuyoruz. Tost çeşitleri, tatlılar, kiloyla dondurma satışlarımız hız kesmeden devam etmektedir. Paket servis hizmetimizle ise, işletmemize gelemediğiniz zamanlarda evlerinize hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Güler yüzlü ekibimizle yüksek kalitede hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Müşterilerimize orijinal lezzette ürün sunmak, çalışma prensibimizin bir parçası haline gelmiştir. Bu hedefi doğru şekilde sağlamak için taze lezzetlerimizi sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Siz de özlediğiniz çiğ köfte lezzeti için doğru bir adres arıyorsanız, sizlere büyük bir mutlulukla hizmet sunacağız. Lezzetlerimizden mahrum kalmamak isteyen tüm değerli müşterilerimizi Çaycuma’daki işletmemizde ağırlamaktan büyük bir onur duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR