• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meşhur Cerrah Tostu

Adres :

Kemalpaşa Mahallsesi Mahmud Esadbey Caddesi No: 171 İnegöl / Bursa Bursa » İnegöl

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Karaman

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (530) 979 12 00

Whatsapp 2:

0 (530) 979 12 00

Meşhur Cerrah Tostu olarak Bursa-İnegöl de hizmet vermekte olupköfte,kaşarlı tost,kumru,karışık tost ,tost çeşitleri,kavurma ,sac kavurma,inegöl köfte vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR