• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meşhur Kokoreççi Eray Usta

Adres :

Halide Edip Adıvar Cad. Bahçelievler No : 4 Tekirdağ Kapaklı Tekirdağ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eray Arslan

E-Posta Adresi :

eray_rslan59@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 482 34 59

Whatsapp 2:

0 (541) 317 34 59

Meşhur Kokoreççi Eray Usta; kokoreç severlerin hizmetinde olmaya devam ediyor. Enfes kuzu kokoreci ile Tekirdağ Merkez içerisinde hizmetlerine devam eden Meşhur Kokoreççi Eray Usta firmamız, bünyesinde bulunan genç ve dinamik mutfak kadrosu ile çalışmalarına devam etmektedir. Kuzu kokoreç sektöründe adından sık sık söz ettirmeyi başaran Meşhur Kokoreççi Eray Usta restoranımız; enfes lezzet, uygun fiyat ve üstün kaliteyi harmanlayarak uluslararası yüksek kalite standartları kapsamında sizlere en güzel hizmeti vermeye devam ediyor.

Alanında uzman kokoreç ustaları ile özel kuzu kokoreci, enfes çorbaları ve midye tava hizmeti ile müşterilerinin lezzet durağı olan Meşhur Kokoreççi Eray Usta, şırdan severlerin uğrak adresi olarak dikkat çekiyor. Geleneksel Türk Mutfağı ile oluşan lezzet anlayışımız ile üst düzey kaliteden anlayan müşterilerimizin gözdesi olmaya devam ediyoruz.

Meşhur Kokoreççi Eray Usta olarak; zengin ürün yelpazemiz ve çeşitli hizmet seçeneklerimiz ile alanımızda lider ve öncü firma olmanın büyük gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Restoranımız geceleri de açık olup her daim sıcak çorba hizmetini siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Ev ve işyerlerine özel servis hizmetimiz bulunmaktadır. Bu hizmetlerin yanında birçok soğuk meşrubat seçeneğini de bünyesinde barındıran Meşhur Kokoreççi Eray Usta, üstün kaliteden asla ödün vermeden zengin içerik ve kampanyalı fiyatları sizlerle buluşturuyor. Meşhur Kokoreççi Eray Usta olarak, Tekirdağ Merkez Restoran ve Kokoreç Salonu şubemizde müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR