• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meşhur Ömer Aybak Adıyaman Çiğköfte ( Gemerek Şube )

Adres :

Bahçeli Mahallesi Sivas Caddesi No: 7 / B (şok Market Yanı ) Sivas » Gemerek

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Türkmen

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 711 42 51

Yöresel lezzetin tek adresi Meşhur Ömer Aybak Adıyaman Çiğköfte (Gemerek Şube) birmilyonnokta.com sitesinde ağız tadınıza layık çiğköfte çeşitleriyle hizmete hazırız. Maddiyat ve mide dostu olarak çalışıyor, belirli günlerde sizlere indirimli olarak lezzetlerimizi hizmetinize sunuyoruz.

Birçok çiğköfte çeşitlerimizle görsel sunum ve kaliteli, doğal tatlarıyla adımızdan söz ettirmeyi amaçlıyoruz. Sivas fastfood sektöründe meşhur çiğköfteciyiz. Müşterilerimizin tercihleri arasında suşi çiğköfte, dürüm çiğköfte, acılı ve acısız çiğköfte çeşitlerimiz bulunmaktadır. Porsiyon çiğköfte ve isteğe bağlı her şekilde sipariş alarak evlere servis yapmaktayız.

Kullandığımız malzemeler kalite ve hijyenine dikkat edilerek seçilmektedir. Tarihi geçmiş hiçbir ürünü firmamızda bulundurmuyor ve alınan her ürünü kısa sürede tüketmeye özen gösteriyoruz. Sebzelerimiz taze, turşularımız ve soslarımız özel alanlarda saklanmakta, çiğköfteyi yaptığımız alan her zaman steril edilmektedir. Kullandığımız her baharat işinde kaliteli firmalardan temin edilmektedir. Lezzetlerimizin sırrı bu titiz ve özenli çalışmamızdır. Siparişlerin alımında, yapımında ve ulaşımında her türlü özeni gösteriyoruz. Çalışanlarımız kibar, sabırlı, titiz, hızlı ve dikkatli bir şekilde sizlere servislerimizi sunmaya çalışmaktadır.

Meşhur Ömer Aybak Adıyaman Çiğköfte (Gemerek Şube) her prosedüre uygun çalışma koşullarına sahip olup, her türlü denetimden başarılı bir şekilde geçmiştir. Her şikâyet ve öneriye açık firmamızda müşterilerimize öncelik vermekteyiz. Sizlerin memnuniyetini için çalışmalarımız devam ediyor. Gelişmeye ve lezzetimizi herkese ulaştırmayı amaç edinerek çalışma koşullarımızı en iyiye taşıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR