• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Meşhur Rami Tostçusu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Adem Topçu & Yaşar Topçu

  • firma fb

Farklı lezzetlere odaklanmak yerine sadece iki lezzete odaklanıyoruz. Meşhur Rami Tostçusu olarak tost ve sahan çeşitlerimizle sizleri ağırlıyoruz. Sabah erken saatte gelerek bu lezzeti tadabilir ve güne güzel başlayabilirsiniz. Aynı zamanda gün içinde istediğiniz vakit gelerek sizin için hazırladığımız bu lezzetleri tadabilirsiniz. İstanbul restaurant sektöründe verdiğimiz hizmet doğrultusunda sizleri sofralarımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Restoranlarda yemeklerin lezzetine her ne kadar özen gösteriliyorsa temizliğe de en az o kadar özen gösterilmelidir. Biz, değerli müşterilerimizin güvenini sarsmamak adına hem mutfakta hem de serviste temiz çalışıyoruz. Lezzetli tost ve sahan çeşitlerimizi özel tekniklerle hazırlıyor, sizlere sunuyoruz. Gün içerisinde rahatlıkla tercih edeceğiniz işletmemiz aileler için de uygundur. Ailenizle ya da arkadaşlarınızla rahatlıkla bizi tercih edebilir, geniş ve ferah işletmemizde tostunuzu yiyebilirsiniz.

Tost ve sahan üzerine çeşitlerimizi sizlere sunuyoruz. Tost çeşitlerimiz arasında kaşarlı tost, sucuklu tost, tulum peynirli tost, kavurmalı tost, pastırmalı tost ve karışık tost bulunmaktadır. Lezzetli, kaliteli ve güvenilir malzemelerle hazırlanan bu tostlarda özel soslar kullanılmaktadır. Sahan çeşitlerimiz arasında ise birçok lezzet bulunuyor. Sade omlet, kaşarlı yumurta, sucuklu yumurta, pastırmalı yumurta gibi lezzetlerin yanında menemen çeşitleri de bulunuyor. Bu lezzetleri tatmak için işletmemizi tercih edebileceğiniz gibi adresinize sipariş de verebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek siparişinizi oluşturabilir, kısa süre içerisinde yemeğinizi yiyebilirsiniz. Lezzetli, kaliteli ve güvenilir yemekler için bizi tercih etmelisiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR