• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Meşhur Zeytinburnu Pilavcısı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Vedat Yılmaz- Hasret Taş

reklam logosu
Meşhur Zeytinburnu Pilavcısı
Meşhur Zeytinburnu Pilavcısı olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Meşhur Zeytinburnu Pilavcısı olarak İstanbul-Zeytinburnunda hizmet sağlamakta olup pilav,etli pilav,nohutlu pilav vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR