• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Metal Dünyası

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Uğur Kol

  • firma instagram

Sakarya ferforje ve metal dekorasyon sektöründe hizmet veren Metal Dünyası adlı firmamız birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesidir. Sektöründe kendini ileriye taşımak için çalışan firmamız işinde uyguladığı sıkı disiplin ile size en iyi hizmeti vermek için kendiyle yarışmaktadır.

Dekor evimizin olmazsa olmazıdır. Bizim işimiz ise basit bir dekordan ibaret değildir. Eviniz için gerekli her şeyi en güzel haliyle metali işleyerek size sunuyoruz. Evinize rahat ve şık bir görünüm vermek için, evinizin eksiklerini tamamlamak için, hayalinizdeki eşyaları gerçekleriyle değiştirebilmeniz için firmamıza bekleriz sizi. İşinin ehli personellerimiz ile disiplinli bir çalışma sergiliyor ve siparişinizi en kaliteli hali ile en kısa zamanda size ulaştırıyoruz. Hızlı ve kalitesi yüksek bir hizmet için doğru adrestesiniz.

İşimizi yaparken her zaman siparişe sadık kalınır ve malzemenin kalitesinden asla ödün verilmez. Bu durum sizin daha uzun süreli memnuniyetinizi sağladığı gibi devamlı müşterimiz olmamız için de büyük bir adımdır. Yani sizin için olduğu kadar bizim için de büyük bir avantaj sağlayan bu husustan asla ödün vermiyoruz.

Siparişinizin tüm detayları ilgili personel tarafından itinayla not alınır ve hata payı en aza indirilir. İletişim seviyesi yüksek, hoşgörülü ve güler yüzlü çalışanlarımız ile de siz kendinizi rahat hisseder, ifade gücünüzü artırmış olursunuz. Firmamızdaki her detay siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanma amacıyla hazırlanmıştır. Şimdiden sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR