• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Metron Mühendislik Danışmanlık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Günay

İstanbul danışmanlık sektörünün güvenilir isimlerinden olan firmamız Metron Mühendislik Danışmanlık, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da hizmetinizde olmaya devam edecek. Hizmet verdiğimiz sektörde iletişimin etkisi oldukça önemli. Firmamızda görevli ekip, müşteri ile olan iletişimi doğru gerçekleştiremediği sürece hem müşteri hem de firmamız mağdur olacaktır. Biz, öncelikle saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde iletişimi doğru kurmayı, anlaşmayı hedefliyoruz. Firmamızı tercih eden vatandaşlarımızın soru ve sorunlarını anlayarak en doğru çözümleri sunuyoruz. Yıllar önce aldığımız eğitim, katıldığımız seminerler, yaptığımız araştırmalar ve kazandığımız tecrübeler sayesinde bugün danışanlarımıza en doğru hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Sağlığınızı korumak için çeşitli önlemler alabilirsiniz. Aldığınız önlemlerle birlikte sağlık sigortasına da ihtiyacınız bulunmakta. Kendiniz ve aileniz için sağlık sigortası yaptırmanız, ilerleyen zamanlarda sağlık sektöründe karşılaşabileceğiniz maddi engelleri aşmanızı sağlayacaktır. Sigorta için güvenilir bir firma arayışı içindeyseniz Metron Mühendislik Danışmanlık olarak hizmetinizdeyiz. Uzman kadromuzla sizlere bu alanda doğru ve güvenilir çözümler sunmaya devam edeceğiz.

Kadıköy üzerinde bulunan firmamızı mesai saatleri içinde ziyaret edebilirsiniz. Firmamızda görevli kadromuzun her üyesi güler yüzlü, samimi, saygılı, dürüst, işini özenle yapan, yeniliğe ve değişime açık bireylerdir. Hizmet verdiğimiz sektörde gerçekleşen yeniliklerden anında haberdar oluyoruz ve bu yenilikler doğrultusunda kendimizi geliştirerek sizlere her zaman güvenilir, doğru ve etkili hizmeti veriyoruz. Biz, danışanlarımızın istek ve ihtiyaçlarına çözüm sunmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR