• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mevlana Pide Lahmacun Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nevzat Çiloğlu

Günümüzde insanların vazgeçemedikleri ve tadına doyamadıkları birçok türde lezzet bulunuyor. Lahmacun ve pide çeşitleri de bu harika lezzetler arasında en önemlilerden biri olarak yerini her zaman koruyor. Birbirinden farklı şekillerde hazırlanabilen lahmacun ve pideler insanların kişisel tercihlerine uygun olarak birçok seçenek imkânı sunuyor. Konusunda usta şeflerin ellerinde özenle hazırlanan bu lahmacunlar acılı ya da acısız olarak servis edilebiliyor. Ayrıca pidelerde kaşarlı, kıymalı, sucuklu, kuşbaşılı ya da peynirli seçenekleriyle güzel bir yemek keyfi sunuyor. Bizler de Kocaeli Mevlana Pide Lahmacun Salonu olarak sizleri bu birbirinden eşsiz lahmacun ve pide lezzetleriyle buluşturmak için hizmet vermekteyiz. Kendinizi en rahat hissedeceğiniz konforlu salonlarımızda fırında sıcacık hazırlanan lahmacun ve pidelerin tadına bakabilirsiniz. Güler yüzlü personelimiz ve konusunda tecrübeli ustalarımız sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye hazır bulunmaktadırlar.

Müşterilerimizin yemek ihtiyaçları doğrultusunda onlara en iyi olanakları sunmak bizlerin en hassas olduğu konulardan biridir. Pide ve lahmacunları hazırlarken yaptığımız titiz çalışma ve duyarlılıkla değerli müşterilerimizi daima memnun etmenin gayreti içerisindeyiz. Yiyecek konusunda sağlığın ne denli önemli bir konu olduğunu bilerek hizmet anlayışımızı bunun üzerinde inşa etme bilincindeyiz.

Lahmacun ve pide kültürümüzü birçok farklı insanla tanıştırmak ve onların isteklerine en iyi çözümleri üretmek, faaliyetlerimizin en temel hedeflerinden birini oluşturuyor. Sektördeki gelişimlerimize güven, memnuniyet ve titiz çalışma prensipleriyle devam ederek markamıza daha fazla değer katmak amacındayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR