• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meydan Künefe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ali Coşkun

Meydan Künefe olarak tatlının en güzel halini sizlere sunmak için hizmet veriyoruz. Esenler pasta ve pastane sektöründe faaliyet gösteren firmamız 2005 yılından bu yana tecrübesi ve bilgisi ile çalışmaktadır. Künefe ve katmer tatlılarını en güzel hali ile bizde deneyebilirsiniz.

Künefe ülkemizin en çok bilinen tatlıları arasında yer alır. Sıcak şekilde servis edilmesi ve içerisinde özel bir peynirin bulunması birçok kişi için vazgeçilmez bir tatlı olmasını sağlamaktadır. Dünya üzerinde ülkemiz denildiğinde akla gelen tatlılardan bir tanesidir. Firma olarak sizlere en güzel künefe çeşitlerini sunmak için çalışıyoruz. Hazır künefelerin aksine hazırladığımız künefeler sıcacık, çıtır ve ideal seviyede tatlı olacak şekilde yapılır.

İçerisine konulan ürünler tamamen kendi yörelerinden sağlanmaktadır. Peynir Hatay’dan, fıstık Gaziantep’ten, tereyağı Şanlıurfa’dan ve dondurmalar Kahramanmaraş’tan temin edilerek doğal halleri ile kullanılmaktadır. Bu şekilde hazırlanan künefelerin tadına doyamadan yiyebilirsiniz. Künefenin yanı sıra ikram olarak süt, kuru ve yaş meyve çeşitleri ve kuruyemiş sunulmaktadır. Bu şekilde özel olarak hazırlanan masanız ile rahat bir şekilde künefenizi yiyebilirsiniz. Farklı künefe çeşitlerimizi deneyerek beğendiğiniz seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Dondurmalı, muzlu, kaymaklı, fıstıklı ve çikolatalı seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Bunlara ek olarak fıstıkzade, hasır ve billuriye gibi özel seçenekleri de deneyebilirsiniz.

Firma olarak künefeye ek olarak katmer seçeneğini de sizler için hazırlıyoruz. Gaziantep’in meşhur katmerlerini sıcak ve çıtır hali ile bizde deneyebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR