• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mezecim Hatay

Sektör :

Yetkili Kişi :

Safiye Türkkan - Mustafa Türkkan

Hizmet ve ürün kaliteleriyle müşterilerinden her zaman olumlu yorumlar alan işletmeleri bir araya getiren birmilyonnokta.com üyelerinden Mezecim Hatay müşterilerine her türlü organizasyon ve mekânda sunulabilecek farklı meze ve tadımlıklar sunmaktadır. Adana restaurant sektöründe faaliyet gösteren işletme geniş ürün çeşitliliği ile dikkat çekmektedir.

İçki, özellikle rakı kültürünün ayrılmaz bir parçası olan mezeler, dostlar meclislerinin olmaz parçalarıdır. Kaliteli ve lezzetli bir meze, masada yapılan muhabbetin keyfini arttırırken, özensiz hazırlanan mezeler ise ağız tadını ve muhabbet şevkini kırabilmektedir. Bundan dolayı meze seçimi çok önemli ve özenli davranılması gereken bir konudur. Mezenin kalitesi ve lezzeti ile birlikte, herkes tarafından sevilmesi de önemli bir etkendir.

Mezecim Hatay, Hatay yöresinin lezzetlerini geleneksel meze kültürüyle birleştirerek ortaya yepyeni mezeler koymanın yanında, klasikleşmiş ve sevilen lezzetlerinde taze üretimini gerçekleştirmektedir. Zeytinyağlı meze çeşitleri ve içli köftesi ile adından söz ettiren işletmenin kaytaz böreği de birçok kişi tarafından internette övülmektedir. Tamamı ev yapımı kalitesinde olan ürünlerini paket servis hizmetiyle de müşterileriyle buluşturan Mezecim Hatay, Seyhan ve çevresinde alanlarındaki en kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Adana ve Hatay çevresine özel yerel ürünlerinde satışının yapıldığı işletme, büyük organizasyonlar için toplu siparişler kabul etmektedir. Sadece rakı sofralarının değil, iyi donatılmış her sofrada bulunması gereken sıcak ve soğuk mezeler konusunda uzmanlaşmış olan işletme, hijyen ve kaliteli ürün prensiplerini asla bırakmadan müşterilerine kapılarını açmaya devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR