• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mezitli Sucu Davut Usta

Adres :

Yeni Mahallesi 33163. Sk. Mezitli/mersin Mersin » Mezitli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Davut Akşit

E-Posta Adresi :

davutaksit@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 542 33 65

İnsan yaşam alanları olan binalar evler dışında iş yapılan merkezler ile benzeri alanlardan meydana gelir. İnsan sosyal hayatının geçtiği binaların iç yapıları insan ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde düzenlenirken belki de en önemli yanlarından birisi de tesisat yapısı olarak yer almaktadır.

Tesisat sistemleri tek çeşit olmamakla beraber elektrik, boru, su sistemleri ve çeşitli sistemlerden meydana gelebilmektedir. Su tesisatı insan yaşamı için önem arz eden yaşam kaynağının gidiş ve kirli suyun gidişi ile alakalı olarak düzenlenir iken hizmet alınacak kurumlar her zaman önem arz eder. Bizler tesisat sistemleri için müşterilerimize özel olarak kaliteli hizmeti sunma adına sektörde varlığımızı sürdürmekteyiz.

Müşteri odaklılık prensibi ile her zaman onları dinleyerek kendimizi ileriye taşıyoruz. Kullandığımız her yöntem kullandığımız her ekipman son teknolojiyi yakından takip ederken hassas su sistemlerine zarar vermeyecek şekildedir. Ayrıca da yenilikçi yapımız ile ilerler iken uzman kadromuz ile deneyimli olmaları sayesinde işimizi doğru yapmaktayız.

Mersin Mezitli Sucu Davut Usta adı ile sektörde varlığımızdan bu yana müşterilerimizin beğenisini toplamış olup ileriye dönük hareketlerimize devam ediyoruz. Her zaman gereken riskleri üstlenirken karşılığını veremeyeceğimiz işlerin ve sözleri vermemeye özen gösteriyoruz. Kolaylıkla iletişime geçilen bizlerden istenen hizmetimiz de kolaylıkla alınabilir. Alınan hizmete bağlı değişen bir fiyat mekanizması olduğunu da belirtmekte büyük fayda olacaktır. Bulunduğumuz alanda en iyilerden olma özelliğimizi de koruyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR