• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mfz Oto Kiralama

Adres :

Vakıf Kent Mah .ş.üstğm.mesin Cad No: 56/2 Şırnak » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Payan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mfzotomotıv@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 643 50 51

Whatsapp 2:

0 (543) 243 64 83

Whatsapp 3:

0 (532) 643 50 51

Whatsapp 4:

0 (543) 243 64 83

Firmaya Mesaj Gönder

Mfz Oto Kiralama

MfzRent A Car olarak araç kiralama seçeneklerimiz oldukça çeşitlidir. Siz ihtiyacınızı belirtin, biz çözüm üretelim. Seçeneklerimiz arasından dilediğiniz aracı hizmetinize sunalım. Araç kiralama seçeneklerimiz günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak tercih edilebilir. Sabit kira bedeli ile başka hiçbir masraf yapmadan araç ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyor, birbirinden konforlu araçlarımızı tercihinize bırakıyoruz.

Müşteri merkezli ve müşteri memnuniyeti odaklı işleyişimizde flo kiralamalarınızda gerektiğinde muadil araçlarımızı hizmetinize sunuyor, bakım, onarım, kaza gibi durumlarda hiçbir şekilde araçsız kalmamanızı sağlıyoruz. Üstelik araç teslim alım ve teslim etme uygulamalarınız da dilediğiniz noktada yapabiliyorsunuz. Özellikle şehir dışından gelen misafirlerimiz bu sayede otogar ve havalimanında araçlarınız teslim alabiliyor, hiçbir şekilde araçsızlık çekmiyorlar. Bulunduğumuz hizmet sektöründe en iyi hizmeti alacağınızı garanti ediyoruz.

Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR