• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Mgb Döner

firma adresi

Adres :

Savaş Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No : 50/b Hatay » İskenderun
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Yılmaz
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Mgb Döner birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesidir. Geleneksel döner tariflerini özgün bir dokunuşla hazırlayan ustalarımız, taze ve özenle seçilmiş malzemelerle en iyi lezzeti sunmaya gayret eder. Taze etlerimizi, taze sebzelerle buluşturarak doğal baharatlarla harmanlayarak damağınızda unutulmaz bir tat bırakmak istiyoruz. Bu sebeple de eşsiz mutfak kültürümüzü, modern bir dokunuşla sunuyoruz.

Hatay fast food alanında hizmet veren işletmemiz, döner denince akla ilk gelen firmalar arasında yer almak için titiz bir hizmet verir. Güler yüzlü ekibimiz, siparişini alır almaz, en hızlı şekilde hazırlar. Bekletmeden hızlı bir sunum yapar. Özellikle keyifli bir öğlen arası için arkadaşlarınızla gelebilirsiniz. Akşam yemeği için ailenizle farklı bir atıştırmalık yemek istediğinizde sipariş verebilirsiniz. İki katlı olan yerimiz, çocuklar için oyun alanına da sahiptir.

Paket servisi yapan elamanlarımız, bu konuda da profesyoneldir. Siparişinizi en hızlı şekilde hazırlayıp adresinize teslim eder. Özel soslarla hazırlanmış olan dürümümüzü daha yemediyseniz ister mekânımıza gelerek ister bulunduğunuz mekâna sipariş vererek tadabilirsiniz. Menümüzdeki çeşitlere bakarak tadım yapabilirsiniz. İster et döner ister tavuk döner yiyebilirsiniz. Ayrıca mekânımızın özel iskenderinden de söz etmeden olmaz.

İskenderi nerede yesek diye düşünmeyin. Hem uygun fiyatlı hem de lezzetli bir İskender için salonumuzu ziyaret edebilir, meşhur iskenderimizin tadına bakabilirsiniz. Yılların deneyimi ve yenilikçi yaklaşımımızla, eşsiz bir iskender deneyimi sunuyoruz. Sizleri bu lezzet durağına davet ediyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR