• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Mhm Tekstil

firma adresi

Adres :

Hamzabey Mahallesi Hüseyin Özlü Sokak No : 40 Bursa » Mustafakemalpaşa
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Meliha Ektiren
firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (545) 616 57 47

  • firma fb

Kaliteli kıyafetleri sizlerle buluşturan Mhm Tekstil birmilyonnokta.com sitesi sayısız üyelerinden birisidir. Bursa hizmet alanında kalitesiyle örnek teşkil ederek herkesin tercih ettiği işletme olarak bu alanda yer almaya devam edeceğiz. Dilediğiniz çeşitte giyim ürünleri dikim işlemlerimiz mevcuttur. Kaliteli malzeme kullanılarak yapılan dikim işlemlerinde ürünün uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Sürekli kullanacağınız ürünlerinizle maddi olarak zarara da uğrayamayacaksınız. Uygun fiyata kaliteli hizmet sunarak sizlerle dayanıklı ürünleri buluşturuyoruz.

Bebek giyim, mont, çocuk giyim gibi dilediğiniz çeşitlerde giyim ürünlerinin dikim işlemlerini yapıyoruz. Sizlerin istediği renk ve modellerde yaparak sizlerin hizmetimizden memnun ayrılmanızı sağlıyoruz. Sizlerin tercihlerine göre hazırlanan kıyafetlerinizle farkınızı ortaya koyacaksınız. Kaliteli ve sağlıklı malzeme kullanarak sizlerin sağlığını düşünüyoruz.

İş yerimizde yine aradığınız çeşitlerde bebek giyim kıyafetleri bulunmaktadır. Toptan satış işlemlerimiz de mevcuttur. Herkesin tekstil alanında tercih ettiği iş yeri olarak büyümeye devam edeceğiz. Sizlere yenilikler sunarak farkınızı ortaya koymanızı sağlayacağız. Uygun fiyata dilediğiniz çeşitlerde kıyafetlere ulaşabilirsiniz. Sizlerin zevkine göre hazırlanan ürünler tam ölçü alınarak da yapılmaktadır. En küçük bir sorununuz dahi anlayış içerisinde kısa sürede çözülecektir. Sizlerin hem hizmetimizden hem de iş yerimizden memnun bir şekilde ayrılması öncelikli hedeflerimizden birisidir. Sizlerle beraber büyüyerek bu alanda sizlere uzun ömürlü ürünleri buluşturmak için çalışmaya devam edeceğiz. Bizleri aramayı veya detaylı bilgi almak için iş yerimize uğramayı unutmayın.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR