• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Mi Parada Hatay Döner

firma adresi

Adres :

Kazımdirik Mahallesi 369/2 Sokak 1 F Apartmanı No : 1 F D : 0 İzmir » Bornova
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hülya Berrak
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (538) 853 35 31

reklam logosu
  • firma instagram

İzmir ili Bornova ilçesinde siz değerli müşterilerine uzun senelerden bu yana önemli hizmetler sunan Mi Parada Hatay Döner isimli işletme olarak her zaman hızlı, güvenilir, taze, lezzetli ve uygun fiyatlı hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde işletmemizin parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almasını sağlamaktayız. İşletme olarak sizlere gıda sektöründe hizmet vermekteyiz. Gıda sektörünün gereklilikleri arasında her zaman ilk sırada temizlik konusu gelmektedir. Bizde işletme olarak temizlik konusuna ayrı bir özen göstermekteyiz. İşletmemiz bünyesinde mesleklerinde profesyonel olan temizlik elemanları bulundurulmakta ve bu elemanlar sayesinde işletmemizin günlük olarak temizlenmesini sağlamaktayız. Bu sayede müşterilerimizin her zaman sağlıklı ve temiz hizmetler alabilmelerini amaçlamaktayız.

İşletmemiz bünyesinde hizmet olarak sunulan dönerlerimiz en uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Uygun fiyatlarımız sayesinde hizmetlerimize karşı olan taleplerin her geçen gün artış göstermesini sağlamaktayız. Hizmet olarak sunduğumuz dönerlerimiz her zaman günlük olarak temin edilmekte ve en taze halleri ile sizlere sunulması sağlanmaktadır. İşletmemiz bünyesinde hizmet veren elemanlarımızın sayılarının fazla olmasından dolayı her zaman hızlı şekilde hizmetler ortaya koymaktayız. Hızlı şekilde ortaya konulan hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizin zamandan büyük oranda tasarruf etmeleri sağlanmaktadır.

Sizlerin de bu şekilde lezzetli, taze, hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetler almaya ihtiyacınız var ise eğer İzmir döner sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek hizmet alma şansına sahip olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR